Напередодні пленарного засідання чергової сесії Первомайської міської ради, яке відбудеться 29 вересня 2022 року, активно працюють постійні профільні комісії

Напередодні пленарного засідання чергової сесії Первомайської міської ради, яке відбудеться 29 вересня 2022 року, активно працюють постійні профільні комісії.

З 20 по 26 вересня 2022 року проходять засідання п`яти постійних профільних комісій, участь у яких беруть депутати, що входять до їх складу. Так, 20 вересня 2022 року відбулось засідання постійної комісій «З питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, мови, прав національних меншин, гендерної рівності, материнства та дитинства».

Під час засідання члени комісій вивчали питання, що будуть включені до порядку денного сесії. Усі засідання постійних профільних комісій відвідує міський голова Олег Демченко.

Проходить активне обговорення та погодження тих чи інших питань, що стосуються життєдіяльності громади та її мешканців. Окрім цього, по кожному із запропонованих питань члени комісії заслуховують доповідачів та спеціалістів.

Більшість із запропонованих питань, що будуть винесені на розгляд сесії, стосуються комунального майна. Одне з яких це надання земельної ділянки та проекту для будівництва багатоквартирних будинків для переселенців на території Первомайської міської територіальної громади. Як зазначив міський голова, усі необхідні процедури з боку Первомайської громади були зроблені, відтепер проведення будівництва 34 бугатоквартирних будинків залежатиме від області. Адже саме вони відповідатимуть за комплекс запланованих робіт і прийматимуть кінцеву роботу.

Після обговорення питань, винесених на порядок денний члени комісії погодити їх внесення на розгляд і затвердження чергової сесії міської ради.