Продовжується ямковий ремонт дороги по вулиці Молокова

11 травня 2022 року у Первомайську працівники ФОП «Саакян» продовжили ямковий ремонт дороги по вулиці Молокова. Як повідомляють в управлінні житлово-комунального господарства міської ради, цей ремонт проводиться  для того щоб не допустити подальшої руйнації дорожнього полотна. Це дасть можливість дорозі протриматися до запланованого поточного ремонту.

Оглянути стан проведення та перевірити якість виконаних робіт на місці, приїхав міський голова Олег Демченко. Він поспілкувався з робітниками, а також на власні очі побачив, як саме проводиться ямковий ремонт вулиці Молокова.

На заздалегідь підготовлених ділянках працює техніка, працівники намагаються ліквідують аварійні участки якнайшвидше, аби забезпечити водіям комфортне пересування вулицею. Крім того, було розчисчено узбіччя від багаторічного шару бруду, що створював додаткові перешкоди для проїзду транспорту.

Завдяки цьому вдалося розширити проїздну частину дороги  в два рази.

В подальшому аварійний ямковий ремонт доріг планують провести і на інших вулицях, що потребують цього.

Загалом, за 2022 рік планують провести ямкові ремонти на близько 5000 м2 дорожнього покриття в громаді. Втім обсяги робіт, які вдасться реалізувати залежатимуть від погодніх умов, безпекової ситуації в країні та  спроможності місцевого бюджету забезпечити їх фінансування.