Розширена апаратна нарада

02 липня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась розширена апаратна нарада з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

Розпочалась нарада інформацією міського голови щодо підсумків роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за червень 2018 року та завдань щодо виконання плану основних заходів у липні 2018 року.

Більш детально Людмила Григорівна зупинилась на виконанні міського бюджету за І півріччя 2018 року, яке склало майже 101,3%, та на складових надходжень до бюджету.

Далі міський голова подякувала всім хто 26 червня був задіяний в тренуваннях органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на відокремленому підрозділі «Южно-Українська АЕС». Окремі слова подяки звучали на адресу заступника міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товстої, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій апарату міської ради та її виконавчого комітету М.Бабенчука, управління освіти міської ради та КП «Комунсервіс».

Людмила Григорівна проінформувала про результати об’їзду освітянських закладів міста та стану їхньої готовності до нового навчального року. Йшлося й про початок фінансового аудиту у виконавчих органах міської ради.

Наприкінці виступу міський голова висловила подяку управлінню культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради за організацію та проведення святкових заходів з нагоди Дня молоді та Дня Конституції України.

З інформацією про роботу Первомайської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості щодо організації проведення громадських та тимчасових робіт для осіб, зареєстрованих як безробітні, на підприємствах, в установах та організаціях в І півріччі 2018 року виступила директор установи Л.Омельченко.

Директор Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Л.Крижановська ознайомила аудиторію зі станом соціального супроводження прийомних сімей та сімей, які опинились в складних життєвих обставинах протягом І півріччя 2018 року.

Про стан укладання електронних декларацій з сімейними лікарями мешканців міста йшлося в доповіді головного лікаря комунального закладу «Первомайський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Т.Оболенської.