Щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь

12 жовтня 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Розпочала Людмила Григорівна нараду з інформації про відеоселекторні наради, які відбулись 07 та 08 жовтня під головуванням посадовців облдержадміністрації. В ході нарад розглядались питання щодо роботи місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій; щодо роботи медичних закладів з організації лікування пацієнтів з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом COVID-19; про стан та проблеми підготовки до опалювального сезону 2020/2021 року закладів соціальної сфери області; про проведення процедури відкритих торгів на постачання електроенергії в 2021 році.

Далі міський голова звернула увагу, що з 12 жовтня в місті Первомайську встановлений жовтий рівень епідемічної небезпеки та надала слово заступнику головного лікаря КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» В’ячеславу Письменюку. Медик навів інформацію про захворюваність населення на COVID-19 по місту Первомайську та про виявлення протягом вихідних нових випадків захворювання.

В ході наради були озвучені першочергові завдання на найближчий час – це виконання планових показників по наповненню бюджету міста, підготовка до опалювального сезону 2020/2021 року, виконання карантинних заходів та забезпечення благоустрою міста.

Окрім того, під час наради обговорювались наступні питання: відзначення Дня захисника України; використання освітньої субвенції; про визначення дати початку осінніх шкільних канікул відповідно до епідемічної ситуації в місті; про стан матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій міста; забезпечення електроенергією бюджетних закладів міста в зв’язку зі змінами умов її постачання з нового 2021 року; підіймалось питання укладання актів розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності газових мереж; продовження робіт з благоустрою міста; тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.