Урочисті збори з нагоди відзначення 344-ї річниці утворення міста Первомайська

18 вересня в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької відбулись урочисті збори з нагоди відзначення 344-ї річниці утворення міста Первомайська. Свято прийшли розділити колишні та нині діючі представники міської влади, Почесні громадяни міста, депутати міської ради, громадськість міста.


Присутніх зі святом привітала міський голова Людмила Дромашко. У своєму виступі Людмила Григорівна зупинилась на основних досягненнях міста за останній рік, подякувала всім присутнім за плідну працю та вагомий внесок у розвиток Первомайська.


Кращим первомайцям цього дня були вручені Почесні грамоти виконавчого комітету Первомайської міської ради та цінні подарунки. Дипломами та подарунками були відзначені громадяни занесені на Дошку пошани «Наше місто» 2020 року.

Подарунками та грамотами були нагороджені переможці міського конкурсу «Чисте місто» на кращий будинок, вулицю, квартал, підприємство, установу та організацію міста. За вагомий внесок у відновленні благоустрою міста були нагороджені грамотами виконавчого комітету міської ради та подарунками активні мешканці міста.

Презенти і грамоти отримали учні-переможці щорічного міського конкурсу «Мій Первомайськ – стежками часу».

З наступаючим днем народження привітали першокласників, що святкують свій день народження 19 вересня – в День міста.


Гарний настрій присутнім подарували вихованці міського Центру культури та дозвілля імені Єфросинії Зарницької.