В Первомайську пройшов мітинг присвячений 75-річниці визволення України від нацистських загарбників

Уже сімдесят вісім років відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни. Безжальне колесо Другої світової війни прокотилося по українській землі, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв.

28 жовтня 2019 року в Первомайську пройшов мітинг присвячений 75-річниці визволення України від нацистських загарбників. Цього дня в Меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» зібралися жителі міста аби вшанувати подвиг українського народу у Другій світовій війні.

Зі словами вдячності за мужність у боях, за тяжку працю у повоєнні роки, за незламну силу духу та непохитну віру в перемогу добра та поваги до ветеранів Другої світової війни, із закликом до всіх присутніх пам’ятати про подвиг героїв минулої війни звернулася міський голова Людмила Дромашко. Людмила Григорівна побажала ветеранам миру, довгих років життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму. Разом з тим очільниця міста подякувала воїнам, які захищають Батьківщину нині.

Пам’ять воїнів, загиблих під час бойових операцій по визволенню України від фашистських загарбників присутні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до Братської могили воїнів та підпільників, які діяли на території Первомайщини в роки Другої Світової війни.

Зі святом городян привітала також заступник голови міської ради ветеранів Галина Ярова.

В урочистостях взяли участь секретар міської ради Сергій Бондарчук, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення Ольга Колесніченко, заступник міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях Світлана Свідерко керуюча справами виконавчого комітету міської ради Лілія Постернак, члени виконавчого комітету, ветерани війни та праці, делегації підприємств, установ, громадських організацій, посадовці органів місцевого самоврядування, учнівська та студентська молодь.

В цей же день, з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників міський голова Людмила Дромашко та заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко відвідали Первомайське відділення Миколаївського обласного шпиталю ветеранів війни. За традицією посадовці привітали пацієнтів лікарняного закладу із святом, подякували їм за ратну працю, побажали здоров’я та наснаги в подальшому та пригостили їх різноманітними смаколиками.