В приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулась прес-конференція для місцевих засобів масової інформації за участю міського голови Людмили Дромашко.

8 серпня 2016 року в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулась прес-конференція для місцевих засобів масової інформації за участю міського голови Людмили Дромашко.
Під час спілкування з представниками мас-медіа Людмила Дромашко розповіла про поїздку до міста Луцька на засідання асоціації енергоефективних міст, загальні збори Асоціації міст України, зустріч з прем’єр-міністром, де розглядалось питання підготовки до опалювального періоду та життєдіяльності громад в цілому. Основне питання, яке сьогодні стоїть перед владою – це підготовка до нового опалювального сезону, в цьому напрямку ми працюємо відповідно до заходів, які затверджені рішенням виконкому ще в травні 2016 року. В першу чергу необхідно забезпечити теплом оселі, які відключаються від централізованого опалення. На сьогоднішній день уже є більше двохсот заяв від людей, які потребують допомоги для встановлення індивідуального опалення. Фактично у цьому році залишаться дві котельні, які будуть працювати – це котельня в центрі міста, і та, що обслуговує мікрорайон Коротченка. Загалом цього року 13 об’єктів переведено на індивідуальне опалення.
Людмила Дромашко також розповіла про організацію роботи ОСББ у Луцьку, зазначивши, що саме такий досвід хотілося б запровадити і в Первомайську.
Зупинилась міський голова і на інших важливих для життєдіяльності міста питаннях, зокрема, виділення міською радою коштів на поточний ремонт дахів та ремонт доріг, та звернула увагу на те, що перше було прийняте рішення про надання фінансової підтримки ОСББ.
Відповідаючи на питання журналістів посадовець прокоментувала прийняте міською радою рішення про встановлення мораторію (заборони) на введення з 1 липня 2016 року до 1 жовтня 2016 року в дію підвищення цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в Первомайську. Людмила Григорівна зазначила, що це рішення первомайців не стосується, оскільки в місті з 1 липня ніякі тарифи не зросли. КП «Тепло» працює за одно ставковим тарифом, тобто люди сплачують за теплову енергію тоді, коли її отримують, а до 1 жовтня опалення ніхто не вмикатиме. Та і взагалі важливо, щоб люди розуміли, що мораторій реалізувати неможливо, оскільки місцева влада не може впливати на тарифи встановлені на рівні держави.
Людмила Дромашко також відповіла на питання щодо територіального об’єднання громад, встановлення межі міста, підготовку до відзначення 25-ї річниці незалежності України, та обрання кандидатур для занесення на міську дошку пошани «Наше місто».
Наприкінці прес-конференції Людмила Григорівна запросила всіх бажаючих відвідати свято Маковея «Святий Спас прийшов до нас», яке відбудеться 14 серпня о 17.00 в міському парку культури та відпочинку «Дружба народів».