Відбулась нарада з керівниками підприємств міста з питань житлово-комунального господарства

12 жовтня 2020 року відбулась нарада з керівниками підприємств міста з питань житлово-комунального господарства, яку провела міський голова Людмила Дромашко, за участі першого заступника міського голови Олександра Кукурузи.

Нарада почалася з обговорення стану виконання доручень, наданих на попередньому засіданні. Керівники комунальних підприємств міста прозвітували про роботу на своїх дільницях за тиждень.

Під час наради присутні продовжили обговорення важливого питання сьогодення, яке стосувалось надзвичайної ситуації, що виникла у зв’язку зі зниженням рівня води в Первомайському водосховищі на річці Південний Буг.

Посадовці також говорили про виконання заходів з підготовки до зими, а саме щодо стану покрівель багатоповерхівок житлового фонду; про розрахунки КП «Первомайськводоканал» за спожиту електроенергію; про підготовку проведення торгів щодо державної закупівлі електроенергії на 2021 рік; про заходи з прибирання міста та проходження осіннього місячника з благоустрою та санітарного очищення міста, який розпочався з 12 жовтня; про висадку саджанців дерев, тощо.

За результатами роботи наради надані відповідні протокольні доручення.