Відбулася робоча нарада на тему «Допомога жінкам міста Первомайська, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства»

29 вересня 2020 року в приміщенні виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулася робоча нарада за участю міського голови Людмили Дромашко; радника, консультанта міського голови Олени Жуковської; голови громадської організації «Первомайський молодіжний жіночий інформаційно-координаційний центр «Ольвія»» Олени Константинової; директора міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариси Крижановської, заступника директора, начальника відділу соціальної роботи Ольги Швець, практичного психолога Антоніни Шмигановської. Основною темою наради було обговорення шляхів реалізації проєкту «Допомога жінкам міста Первомайська, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства».

Насильство в сім’ї - розповсюджена форма порушення прав людини. Тож в нашому місті, як і в державі в цілому, особлива увага приділяється протидії насильству, а саме - підтримці осіб, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства.

Людмила Дромашко виступила ініціаторкою даного Проєкту. Ініціативу було підтримано на конкурсі, який оголосив Проєкт міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС), що впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. До кінця поточного року Проєкт буде реалізований ГО «Первомайський молодіжний жіночий інформаційно-координаційний центр «Ольвія»» спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Мета проєкту: підвищення юридичної грамотності та самооцінки постраждалих жінок, які опинились в складних життєвих обставинах через насилля; набуття жінками на майстер класах нових вмінь та навичок, які дадуть змогу започаткувати свою власну справу та стати економічно незалежними.

Користуючись нагодою запрошуємо жінок та дівчат, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства прийняти участь у проєкті.

За довідками звертатися:

- ГО «Первомайський молодіжний жіночий інформаційно-координаційний центр «Ольвія»» тел. (066) 341 45 73; (097) 328 66 98 - керівник Олена Константинова;

- Первомайський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тел. (05161) 3-33-10; 096 064 33 58– директор Лариса Крижановська.