Випуск «Університету третього віку»

07 червня 2018 року в читальному залі міської бібліотечної системи зібралась поважна сивочола аудиторія – студенти-випускники «Університету третього віку». Привітати «студентів» із визначною подією пришли заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко та директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) С.Грушанський. У своїх промовах посадовці, зокрема зазначили, що «Університет третього віку» – це інноваційний проект, що має на меті впровадження та практичну реалізацію принципу навчання впродовж всього життя. Освіта людей похилого віку – це можливість з користю проводити свій вільний час, отримати нові знання, розширювати коло спілкування та інтересів, це активне дозвілля. Соціально-педагогічна послуга «Університет третього віку» в нашому місті надається первомайцям елегантного віку на базі територіального центру соціального обслуговування. Цьогоріч в університеті діяло 11 факультетів, а саме: інформаційно-комп'ютерний, лінгвістичний, юридичний, основи прикладного мистецтва, основи православної культури, основи психології, історико-культурологічний, основи бісероплетіння, основи рукоділля, медико-валеологічний, основи фізичного здоров'я. Кожен «студент» мав змогу обрати напрямок, що його цікавить.

Під час випуску звучали слова подяки на адресу викладачів «Університету третього віку». Окремо дякували директору Первомайського політехнічного інституту Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова С.Доценку та директору Первомайської гімназії Н.Качурі. Вручивши «випускникам» сертифікати про проходження навчання, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко запросила присутніх до університету на новий навчальний рік. Ольга Анатоліївна також запропонувала аудиторії поширювати інформацію про «Університет третього віку», залучаючи до нього якомога більшу кількість людей. Адже тут люди поважного віку отримують необхідні для повноцінного існування в сучасному світі знання, відчувають себе потрібними суспільству, усвідомлюють, що життя продовжується і межі пізнання не існує.

Слід зазначити, що в 2017-2018 роках до університету було зараховано 169 осіб, з них понад 70 отримали сертифікат про проходження навчання.