З Днем автомобіліста і дорожника!

27 жовтня в Україні святкують День автомобіліста і дорожника. Це свято водіїв, працівників шляхового господарства, сфери перевезень, ремонтних та інженерно-технічних працівників.

Сьогодні, 25 жовтня, напередодні свята, Первомайський міський голова Людмила Дромашко, привітала керівників підприємств, що здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах, а саме: фізичних осіб-підприємців Валентину Ковальчук та Людмилу Лень, директора ПП «Талісман» Тетяну Мусієнко, директора ПП «Євротранс Юг» Юрія Кулачинського та виконавчого директора ТОВ «Голта Автотранс» Павла Люхніча. Людмила Григорівна подякувала перевізникам за професіоналізм і сумлінну працю, побажала міцного здоров’я, добробуту, успішної роботи і вручила почесні грамоти виконавчого комітету міської ради та подарунки.

Шановні водії, працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства! Від імені міської ради та її виконавчого комітету сердечно вітаємо вас з Днем автомобіліста та дорожника. У переддень свята прийміть найщирішу подяку за сумлінну працю та професійну майстерність. Бажаємо всім автомобілістам і дорожникам міцного здоров’я, щастя, добробуту, впевненості у своїх силах, комфортних та безтурботних поїздок, успішної роботи та безпечних доріг.