Залишаймося на зв'язку: частоти українського радіо та соцмережі Суспільне Миколаїв

 

Оперативні новини від команди Суспільного Мовлення — на сайті Суспільне Новини, у телеграм-каналах Суспільне Новини та регіональної мережі (за назвою Суспільне + місто-обласний центр: Суспільне Миколаїв, Суспільне Чернігів, Суспільне Львів, Суспільне Одеса тощо) та інших соцмережах Суспільного.

У разі відсутності електроенергії чи мобільного зв’язку у вашому місті — налаштовуйте FM-хвилю Українського Радіо на приймачах, що живляться від батарейок. Українське Радіо може вести інформаційне мовлення на частотах Радіо Культура та Радіо Промінь.

Нижче — перелік частот радіо та лінки на соцмережі Суспільного Мовлення у Миколаївській області. Зберігайте, щоб завжди залишатися на зв’язку із Суспільним.

  • Українське Радіо 

м. Миколаїв — 92 FM

м. Первомайськ — 105,9 FM

м. Вознесенськ — 92,6 FM

  • Радіо Промінь

м. Миколаїв — 88,8 FM

с. Красне — 105,7 FM

  • Радіо Культура

м. Миколаїв — 100,1 FM

м. Первомайськ — 92,2 FM

Оперативні новини від Суспільне Миколаїв у соцмережах:

Маєте важливу інформацію чи тему, що може бути цікавою громадськості? Телефонуйте та пишіть журналістам Суспільного:

  • (0512) 76 92 20 — зателефонувати на гарячу лінію новин;
  • news.mykolaiv@suspilne.media — відправити e-mail;

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті Суспільне Новини.

Українське Радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо України, флагманський канал Національної суспільної телерадіокомпанії України. У Києві мовить на частоті 105 FM. З усіма частотами Українського Радіо та лінками на соцмережі Суспільного в регіонах можна ознайомитися за посиланням.

Українське Радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку «Дія».