Засідання штабу з керівниками КП та працівниками управління ЖКГ

20 лютого 2017 року під головуванням першого заступника міського голови О.Кукурузи, за участю міського голови Л.Дромашко відбулось засідання штабу з керівниками комунальних підприємств міста та працівниками управління житлово-комунального господарства міської ради.

Комунальники обговорили питання прийняття нових тарифів на житлово-комунальні послуги, яке виноситься на розгляд чергової сесії міської ради 23.02.2017 року; піднімалось питання необхідності проведення найближчим часом наради з питань благоустрою на вимогу депутата В.Косовського; обговорювали ліквідацію поривів водопровідних мереж та проблеми з каналізаційною мережею по вулиці Коротченка,10; також йшлося про підвищення тарифів на ритуальні послуги та про роботу інспекції з благоустрою, тощо.

Окрім того під час наради присутні були проінформовані про інформаційну кампанію КП «Тепло» щодо неминучого передчасного відключення централізованого опалення в разі несплати боргів населенням за спожиті послуги з теплопостачання. Йшлося і про необхідність проведення наради щодо подальшої роботи КП «Тепло».

За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.