Громадська рада

 

 


ПЛАН РОБОТИ Громадської ради при виконавчому комітеті Первомайської міської ради на 2016 рік


П Р О Т О К О Л №7 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті 06 жовтня 2016року.

П Р О Т О К О Л №6 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті  13 квітня 2016 року.

П Р О Т О К О Л №5 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті  09 лютого 2016 року.

П Р О Т О К О Л №4 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті 30 грудня 2015 року.

П Р О Т О К О Л №3 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті  27 листопада 2015 року .        

П Р О Т О К О Л №2 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті від 28 липня 2015 року

П Р О Т О К О Л №1 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті від 16 червня 2015 року

П Р О Т О К О Л установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Первомайської міської ради від16 червня 2015 року    


Звіт про проведені консультації з громадськістю з теми: «Реформування медичної галузі міста»

Звіт про виконання бюджету

Стан погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Звіт про хід виконання заходів Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Первомайська до 2020 року

Звіт про виконання за 2013 рік Програми економічного і соціального розвитку міста

Звіт про програму протидії корупції

ПЛАН проведення консультацій з громадськістю у 2015 році

Протокол №8 громадської ради

Протокол №7 громадської ради

Протокол №6 громадської ради

ПРОТОКОЛ громадських слухань з обговорення встановлення меморіальної дошки Герою України В’ячеславу Чорноволу

Положення про Громадську раду

ПРОТОКОЛ
ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ (СЛУХАНЬ) МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ – ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН м. ПЕРВОМАЙСЬКА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Повідомлення
про проведення громадських слухань з обговорення містобудівної документації - проекту Генерального плану міста Первомайська, Миколаївської області

Виконавчий комітет Первомайської міської ради повідомляє про проведення громадських слухань щодо обговорення містобудівної документації та врахування громадських інтересів під час розроблення проекту Генерального плану міста Первомайська, Миколаївської області

Замовник проекту – управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань (далі -МАКВЗП) Первомайської міської ради, відповідно до ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Генеральний проектувальник – Державне підприємство «Науково дослідний і проектний інститут містобудування» м.Київ.

Графічні матеріали містобудівної документації – Генеральний план міста Первомайська розміщено на офіційному веб-сайті Первомайської міської ради у розділі «Громадська рада», для більш детального ознайомлення з графічними матеріалами необхідно звернутися до управління МАКВЗП міської ради за адресою: вул. Грушевського, 3, каб. 209.

Відповідальна особа органу місцевого самоврядування за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури, управління МАКВЗП – Теремязєва Любов Володимирівна (тел.4-23-97).

Генеральний план – основний містобудівний документ, який визначає напрямки подальшого територіального розвитку міста, проектну межу населеного пункту, архітектурно-планувальну організацію території, перспективну чисельність населення в нових межах, розраховує необхідне забезпечення населення школами, дитячими садками, медичними закладами, намічає у відповідності до прийнятих проектних рішень розвиток інженерної інфраструктури.

Генеральний план міста є безстроковим, проте виділяється розрахунковий етап – 2036 рік. На існуючий території чисельність населення складає 66,8 тис. осіб, територія міста в існуючих межах – 2550,3га. Згідно рішень генерального плану проектна площа міста становитиме 5430,6 га, на цієї території можливе розселення на безстрокову перспективу до 86,8 тис. Осіб.

Розширення проектної межі міста пропонується за рахунок часткового включення земель сільських рад району для комплексного освоєння, в основному, під житлову забудову та промислово-комунальні підприємства.

Заплановано також:

  • будівництво дитячих дошкільних закладів загальною ємністю 560
  • місць (не менше ніж 3 садочки), дві загальноосвітні школи (700 місць);
  • збільшення обсягів житлового будівництва, як багатоквартирного так і садибного;
  • будівництво багатофункціонального спортивного комплексу районного значення, дитячих таборів, баз відпочинку;
  • улаштування гідропарку;
  • будівництво культурно-розважального центру, музейно-туристичного комплексу.

В громадських слуханнях можуть прийняти участь повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на даній території; юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території міста; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект Генерального плану; представники органів самоорганізації населення; народні депутати України, депутати місцевих рад.

Строк подання письмових пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб до проекту Генерального плану міста Первомайська, Миколаївської області приймаються з 12.11.2014р. до 01.12.2014 р. в управлінні МАКВЗП міської ради: 55200, м.Первомайськ, вул.Грушевського, №3, каб.209.

Пропозиції, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Слухання відбудуться 04.12.2014р. о 10-00 год. за адресою: вул.Грушевського, 3, каб. 200.

Інформація щодо результатів публічного громадського обговорення Генерального плану міста Первомайська буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Первомайської міської ради.

Управління містобудування, архітектури,
комунальної власності та земельних питань
Первомайської міської ради

Генеральний план

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 листопада 2010 р. № 996

Київ

Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити такі, що додаються:

Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;

Типове положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації.

2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

3. Визнати такими, що втратили чинність:

постанову Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2009 р. № 1302 “Про додаткові заходи щодо забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (Офіційний вісник України, 2009 р., № 94, ст. 3211);

постанову Кабінету Міністрів України від 6 січня 2010 р. № 10 “Про затвердження Порядку залучення громадян до формування та реалізації державної політики” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 1, ст. 28).

4. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським, районним, районним у мм. Києві та Севастополі державним адміністраціям:

вжити заходів для проведення протягом трьох місяців з дня набрання чинності цією постановою установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадських рад при центральних і місцевих органах виконавчої влади та забезпечити їх функціонування;

до утворення зазначених рад забезпечити функціонування громадських рад, утворених до набрання чинності цією постановою;

відповідно до законодавства забезпечити урахування позиції професійних спілок та їх об’єднань, організацій роботодавців під час прийняття рішень з питань, що стосуються формування та реалізації соціально-економічної політики і регулювання соціально-трудових відносин.

5. Рекомендувати органам місцевого самоврядування під час проведення консультацій з громадськістю та утворення громадських рад при органах місцевого самоврядування керуватися затвердженими цією постановою Порядком і Типовим положенням.

6. Міністрові Кабінету Міністрів України з метою забезпечення врахування громадської думки у процесі підготовки та організації виконання рішень Кабінету Міністрів України забезпечити проведення двічі на рік зустрічей голів громадських рад, утворених при міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських державних адміністраціях, з Прем’єр-міністром України та іншими членами Кабінету Міністрів України.

Прем’єр-міністр України

                                                  М. АЗАРОВ

ПОРЯДОК проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики

ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації

ЗМІНИ, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України

Повідомлення ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Первомайської міської ради


Про затвердження Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Первомайської міської ради

Список учасників установчих зборів

Про затвердження складу Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради


План роботи  Громадської ради при виконавчому комітеті Первомайської  міської ради на 2013 рік

Протокол засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Первомайської міської ради від 18.05.2012

Протокол №1 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті  Первомайської міської ради

Протокол №2засідання Громадської ради при виконавчому комітеті  Первомайської міської ради

Протокол №3 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Первомайської міської ради

Протокол установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Первомайської міської ради