Волонтерський рух

За повідомленням управління соціального захисту населення міської ради, за період з квітня 2014 року по січень 2015 року включно небайдужими громадянами, організаціями було надано допомогу продуктами харчування, одягом, медикаментами, засобами особистої гігієни та першої необхідності та передано військовим частинами Збройних Сил України які задіяні в АТО на суму близько 110 000 грн. Під патронатом міської організації ветеранів проходить акція по збору коштів для бійців. Скриньки встановлені в торгових центрах, магазинах, організаціях. Завдяки цій акції вдалось зібрати вже понад 14 000 грн.

Рішенням міської ради від 30.10.14 р. № 15 «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 27.01.12 р. № 2 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту «Місто, де зручно всім на 2012-2015роки, в новій редакції» з метою посилення соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, сімей військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО мешканців м. Первомайська внесено зміни до програми.

Надання одноразової матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань сім'ям військовослужбовців, на період участі в АТО та підставі довідки військових частин про участь в АТО (в сумі 200 грн). Звернулися за такою допомогою 77 осіб.

Надання 50 відсоткової знижки на ЖКП в межах норм встановлених чинним законодавством сім'ям військовослужбовців, які загинули в зоні АТО (три родини отримують пільги).

Надання одноразової матеріальної допомоги дітям до 18 років військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних при виконанні службових обов'язків під час участі в АТО на Сході України в сумі 2000 грн. Таких дітей в місті не має.

Надання матеріальної допомоги сім'ям на поховання загиблих військовослужбовців, які приймали участь у АТО (надано допомогу в сумі: 16000 грн. на захоронення Яновича В.М.; 16000 грн. на захоронення Слободянюка Р.О.)

Окрім того, рішенням сесії міськради 59 військовослужбовцям надано дозвіл на розробку проектної документації на земельні ділянки, виділені під будівництво. КП «Госпрозрахунокове земельно-кадастрове бюро» виготовить землевпорядну документацію для учасників АТО безкоштовно та ще 12 заяв винесено но розгляд депутатів на наступну сесію.

КП «Первомайський міськводоканал» наказом директора від 14.08.2014 № 52 звільнив 176 учасників АТО від плати за воду та водовідведення з 01.09.2014 р.

З метою посилення підтримки військовослужбовців, які приймають участь в АТО, виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення від 22.08.2014 р. № 376 «Про проведення в місті Первомайську акції підтримки військовослужбовців», яким в м. Первомайську оголошено акцію по збору коштів, речей, медикаментів, продуктів харчування, засобів особистої гігієни та ін., затверджено Порядок взаємодії структурних підрозділів та інших органів міської ради, громадських організацій під час проведення акції.

Розпорядженням міського голови від 30.09.2014 р. створено комісію по передачі допомоги військовослужбовцям, які приймають участь в антитерористичній операції, до складу якої ввійшли представники органів соціального захисту та громадських організацій міста.


Шановні Первомайці та жителі Первомайського району!!! Завтра, 28-го січня, о 14:00 відбудеться публічний показ та освячення машини, яка поїде в АТО до хлопців з 28-ї механізованої бригади.

Запрошуємо усіх бажаючих прийти та на власні очі побачити якість роботи.

Ми маємо бажання публічно подякувати тим, хто робить разом з нами цю справу!!! Це, знов, заслуга не громадської організації, а небайдужих громадян міста та району, які доклали чимало зусиль та коштів до ремонту та переобладнання машини УАЗ Таблетка!!!

Чекаємо вас в центрі міста біля ЦЕНТРАЛЬНОГО СТАДІОНУ 28-ГО СІЧНЯ (середа) О 14:00!!!


Фінансовий звіт ГО “Майдан Південь”

Адресат

Добровільні пожертви громадян

Допомога підприємців

Благодійна допомога речами від громдян

Маріуполь 201 РЗП

10,000 гр.

1,000 гр. Пальне (бензин), Колюча проволока, Біноклі-2 шт. Комплекти рацій-2 пари.

Носки, білизна, засоби особистої гігієни, продукти харчування

Первомайськ ВЧ А 2183

7,450 гр.

+ 1,950 гр.

Самозакупівля: Берці - 12 п.

Термо біл. – 10к.

Продукти харчування,

носки, засоби особистої гігієни

Дудник Віктор

6,650 гр.

 

 

Соколовський О.М.

7,350 гр. + 800 гр.

1,000 гр.

 

Шарий А.

5,767 гр.

1,500 гр.

 

Допомога родині загиблого солдата Янович В.

2,620 гр.

 

 

79 ДБ

 

Дизпаливо

Продукти харчування - 28 ящиків.

Батальйон Донбас

2,800 гр.

2,000 гр.

Продукти харчування

Полк спец. призначення м. Кіровоград

 

Дизпаливо

Продукти харчування

Допомога пораненим бійцям АТО

 

1,000 гр.

Інвалідний візок, фрукти, продукти харчування

Допомога родині військовослужбовця

3,000 гр.

 

 

Батальйон Фенікс

 

5,000 гр.

Дизпаливо Метало-матеріали

Автомобіль Мерседес МВ 100; Покришки-2шт. Акумулятор

 

9,500 гр. Дизпаливо Метало-матеріали

Автомобіль УАЗ, Запасні частини, покришки-2 шт. Акумулятор

2,000 гр.

6,000 гр. Бензин

Продукти харчування

 

Допомога вимушеним переселенцям (62 родини)

2,000 гр.

3,000 гр. Бензин

Продукти харчування, одяг, теплі речі, взуття, спідня білизна, побутова хімія, засоби особистої гігієни, електроплитка, DVD, телевізор, мікрохвильова, праски-3 шт., фен, тостер, посуд, матраци, ковдри, подушки, кухонний стіл-2шт., постільна білизна.

Дитячий будинок (м. Чернігів) 40 осіб

 

Побутова хімія, засоби особистої гігієни

Теплі речі, канцелярія, взуття, повсякденний одяг, іграшки, книжки.

Всього:

52,387 гр.

30,000 гр.

82,387 гр.


Волонтери громадської організації «Ніхто крім нас» вкотре підготували та відправили в зону проведення антитерористичної операції вантаж із продуктів харчування, теплого одягу, цигарок та ін. Допомога направлена до військової частини батальйону «Айдар». Крім цього, доблесним захисникам буде передано відновлений та обшитий бронею автомобіль УАЗ-469.

Свій вклад у добру справу зробила і міська влада: за рахунок коштів, зібраних під час проведення в місті акції підтримки військовослужбовців, були придбані ватні штани, цигарки, чай, цукерки.

Не залишаються байдужими первомайські школярі, які підготували для доблесних бійців найщиріші та найтепліші вітальні листівки з Новим роком та Різдвом Христовим, що додаватимуть їм сил та наснаги.

Перед відправленням вантаж було освячено, а волонтери на чолі з Сергієм Шереметом отримали від священнослужителів Вознесенської єпархії благословення для здійснення небезпечної, але в такий нелегкий час, необхідної місії.

Поспілкувалися з волонтерами та побажали їм благополучно доїхати до пункту призначення міський голова Людмила Дромашко та заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко, які були присутні під час освячення та відправлення вантажу.


Громадській Організації "Майдан Південь" http://vk.com/public83316418 потрібна допомога в доукомплектації та ремонті машин УАЗ для потреб Української Армії!!!! Машини призначені для розвідки, патрулювання, ротацій та транспортування поранених!!! Перелік необхідних запчастин:

  • Двигуни;
  • Роздатки;
  • Коробки передач;
  • Стартери;
  • Мости;
  • Акумуляторні батареї;
  • Камери та покришки;
  • Крісла салона;
  • Тощо.

Також потрібна фінансова допомога на малярні та зварювальні матеріали. Реквізити банку:
Розрахунковий рахунок ГО "Майдан Південь":
АТ "Ощадбанк"
Код ЄДРПОУ 39338503
МФО 326461
П/р 26002300719146
Давайте разом зробимо корисну справу!!! Ваша активність врятує чиєсь життя!!!
Звертатись за телефоном: 050 742 55 51-Ігор або пишіть сюди: http://vk.com/ata_tera


За повідомленням управління соціального захисту населення міської ради, за період з квітня по грудень 2014 року небайдужими громадянами та організаціями було надано допомогу продуктами харчування, одягом, медикаментами, засобами особистої гігієни та першої необхідності та передано військовим частинами Збройних Сил України які задіяні в АТО на суму близько 100 000 грн. Під патронатом міської організації ветеранів проходить акція по збору коштів для бійців. Скриньки встановлені в торгових центрах, магазинах, організаціях. Завдяки цій акції вдалось зібрати вже понад 13 000 грн.

Окрім того, рішенням сесії міськради 58 військовослужбовцям надано дозвіл на розробку проектної документації на земельні ділянки, виділені під будівництво. КП «Госпрозрахунокове земельно-кадастрове бюро» виготовить землевпорядну документацію для учасників АТО безкоштовно.

КП «Первомайський міськводоканал» наказом директора від 14.08.2014 №52 звільнив 15 учасників АТО від плати за воду та водовідведення з 01.09.2014 р.

З метою посилення підтримки військовослужбовців, які приймають участь в АТО, виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення від 22.08.2014 р. №376 «Про проведення в місті Первомайську акції підтримки військовослужбовців», яким в місті оголошено акцію по збору коштів, речей, медикаментів, продуктів харчування, засобів особистої гігієни та ін., затверджено Порядок взаємодії структурних підрозділів та інших органів міської ради, громадських організацій під час проведення акції.

Благодійну допомогу приймають територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, товариством Червоного хреста, міською організацією ветеранів, товариством інвалідів, організацією волонтерів, асоціацією інвалідів та постраждалих Чорнобиля, спілкою ветеранів Афганістану. Таким чином, кожен небайдужий громадянин Первомайська може долучитися до благодійної акції та надати посильну допомогу нашим захисникам.

Розпорядженням міського голови від 30.09.2014 р. створено комісію по передачі допомоги військовослужбовцям, які приймають участь в антитерористичній операції, до складу якої ввійшли представники органів соціального захисту та громадських організацій міста.

Рішенням міської ради від 30.10.14 р. № 15 «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 27.01.12 р. № 2 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту «Місто, де зручно всім на 2012-2015роки, в новій редакції» з метою посилення соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, сімей військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО мешканців м. Первомайська внесено зміни до програми:

Надання одноразової матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань сім'ям військовослужбовців, на період участі в АТО та підставі довідки військових частин про участь в АТО (в сумі 200 грн). Звернулися за такою допомогою 69 осіб.

Надання 50 відсоткової знижки на житлово-комунальні послуги в межах норм встановлених чинним законодавством сім'ям військовослужбовців, які загинули в зоні АТО (дві родини отримують пільги).


6 січня в кафе «Буржуй» Первомайська міська організація Товариства Червоного Хреста України організувала святковий захід для дітей з обмеженими фізичними можливостями. З нагоди свята Різдва Христового була проведена цікава розважальна програма, підготовані подарунки та солодкий стіл. Особливе захоплення у діток викликали Снігуронька та казкові герої.

Захід був організований завдяки підтримці підприємця Михайла Лущевського, який допомагає організовувати подібні заходи кілька разів на рік. Представники міської організації Товариства Червоного Хреста України вдячні людям, які не залишаються байдужими до таких дітей. І хотілося б, щоб кожен підприємець міста робив внесок в організацію подібних заходів.