Декларації про майно

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Первомайської міської ради Бондарчука С.О.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення Первомайської міської ради Колесніченко О.А.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника начальника управління соціального захисту населення Первомайської міської ради з питань організації надання соціальної допомоги Ельсон Н.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника начальника управління соціального захисту населення Первомайської міської ради з питань фінанх питанняхсової діяльності, головного бухгалтера Савченко О.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника начальника управління соціального захисту населення Первомайської міської ради начальника відділу державних соціальних гарантій та компенсацій Поноченюк О.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік керівника апарату Первомайської міської ради Боровик Л.І.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015  рік міського голови міста Первомайськ Дромашко Л.Г.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік начальника управління економіки Первомайської міської ради Зарицької Т.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік першого заступника міського голови міста Первомайськ з питань діяльності виконавчих органів міської ради Кукурузи О.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік начальника служби у справах дітей Первомайської міської ради Перкової Н.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника міського голови міста Первомайськ по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях Свідерко С.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік  начальника управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Олішевської Н.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника міського голови міста Первомайськ по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Товстої Н.П.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 начальника управаління житлово-комунального господарства Первомайської міської ради Троян Т.Д.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 заступник начальника управління з питань реформування  розвитку  та експлатації житлового фонду і інженерної інфраструктури  упраліня житлово-комунального  господарства Первомайської міської ради  Яшкіна В.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 секретаря  міської ради Сабліна Н.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік директора Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Гонтарук Н.П.

 


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014рік

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення Первомайської міської ради Колесніченко О.А.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік заступника начальника управління соціального захисту населення Первомайської міської ради з питань організації надання соціальної допомоги Ельсон Н.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік заступника начальника управління соціального захисту населення Первомайської міської ради з питань фінанх питанняхсової діяльності, головного бухгалтера Савченко О.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік заступника начальника управління соціального захисту населення Первомайської міської ради начальника відділу державних соціальних гарантій та компенсацій Поноченюк О.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік директора Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Гонтарук Н.П.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік заступника начальника управління з питань благоустрою та охорони навколишнього середовища управління житлово-комунального господарства Первомайської міської ради Троян Т.Д.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік заступника начальника управління житлово-комунального господарства Первомайської міської ради з питань реформування розвитку і експлуатації житлового фонду та інженерної інфраструктури Яшкіна В.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік керівника апарату Первомайської міської ради Боровик Л.І.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік першого заступника міського голови міста Первомайськ з питань діяльності виконавчих органів міської ради Димидовського А.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік міського голови міста Первомайськ Дромашко Л.Г.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік начальника управління економіки Первомайської міської ради Зарицької Т.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік заступника міського голови міста Первомайськ по промисловості, зв’язку та розвитку підприємницької діяльності Кукурузи О.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік начальника служби у справах дітей Первомайської міської ради Перкової Н.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік заступника міського голови міста Первомайськ по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях Свідерко С.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік заступника міського голови міста Первомайськ по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Товстої Н.П.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік начальника управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань Первомайської міської ради Гринчака О.Є.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік начальника фінансового управління Первомайської міської ради Шугурова С.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік заступника начальника фінансового управління Первомайської міської ради, начальника бюджетного відділу Прудиус С.І.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік начальника управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Олішевської Н.В.