Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Рада регіонального розвитку

У місті ведеться підготовка до формування та розробки плану регіонального розвитку міста Первомайська на 2019-2021 роки. За результатами першого засідання ради регіонального розвитку, яке відбулося 04.12.2018 року окреслено перелік проблем, які потребують першочергового вирішення.

Напрацьовано 50 пропозицій, в тому числі в сфері житлово-комунального господарства - 23; соціального захисту населення - 7; охорони здоров’я - 9; культури - 6; освіти – 5. З текстом документу можна ознайомитися за посиланням.

Також визначено перелік проектів реалізація, яких потребує об’єднання зусиль Первомайської міської ради та районної державної адміністрації:

- будівництво водогону від насосної станції ІІІ підйому до села Кінецьпіль;

- будівництво бювету доочистки води в місті Первомайськ та мешканців сіл Первомайщини;

- будівництво полігону побутових відходів та лінія розподілу сміття, і збір відходів у селах Первомайщини;

- реконструкція споруди котельні по вул. Михайла Грушевського, 52 б, під фізкультурно-оздоровчий комплекс з плавальним басейном;

- будівництво очисних споруд. Дані проекти є спільною ідеєю з представниками Первомайської райдержадміністрації.

Головним етапом формування перспективного плану є залучення громади до прийняття рішень щодо розвитку нашого міста. Кожен мешканець міста може взяти участь у формуванні даного плану запропонувавши свій проект, який необхідно реалізувати першочергово.

Чекаємо на Ваші ідеї. Направити Ваші ідеї можна на електронну адресу economperv@mk.gov.ua або за телефоном (05161) 5 41 88 - управління економіки міської ради (адреса вул. Михайла Грушевського, 3, каб. 307)