Слободянюк Роман Олександрович

З ясними як небо очима,
З волоссям, як стигле жито -
Звичайний такий хлопчина,
Якому ще жити і жити...

Слободянюк Роман Олександрович народився 12 січня 1990 року. З 1995 по 2006 рік навчався у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. № 9. У спогадах вчителів та учнів школи він залишився добросовісною, старанною і працьовитою людиною. Роман із тих, хто завжди доводив будь-яку справу до кінця. Чуйний, уважний, готовий завжди прийти на допомогу іншим. Однокласники поважали його за скромність, чесність і порядність. Роман був активним учасником шкільного самоврядування. Очолював спортивний напрямок роботи у школі. 3 15 років наполегливо займався спортом, відвідував секцію важкої атлетики, готував себе до служби у Збройних Силах України.

Виховувався в робітничій родині. З раннього дитинства батьки прищеплювали Роману, його старшому брату Миколі та двоюрідному брату Володимиру, який залишившись сиротою став членом їхньої родини, любов до праці, шанобливе ставлення до старшого покоління, відповідальність за свої вчинки.

Закінчивши школу, Роман вступив до Одеського державного університету імені І.І. Мечнікова на факультет «Інформаційні технології». Успішно закінчивши ВНЗ, пов’язав своє життя зі службою у Збройних Силах України. Це не було випадковістю, адже він готував себе до цього все своє шкільне та студентське життя. За велінням серця пішов захищати Вітчизну і загинув як герой.

Герої не вмирають! Бо куля душі не вбива.
Їх імена пам’ятають. Безсмертним є їхнє життя.