Статистика щодо ЦОП ПОДПІ

Більше 8 тисяч адмінпослуг надали фахівці ЦОП Первомайської ОДПІ з початку року

Як свідчить статистика, в середньому щоденно фахівці Центру обслуговування платників Первомайської ОДПІ надають понад 40 адмінпослуг.

Як відзначають співробітники Центру обслуговування, найбільш популярними залишаються послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки, яких у 2014 році надано 3459. Також видано 1076 довідок про відсутність заборгованості зі сплати податків і зборів платникам, яці припиняють підприємницьку діяльність, зареєстровано 345 книг обліку розрахункових операцій, зареєстровано 333 книг обліку доходів та витрат та ін. Всього за цей період до Центру обслуговування платників завітало 22098 громадян.

Окрім надання адміністративних послуг, в ЦОПі надаються консультативні та інформаційні послуги щодо діючої системи оподаткування, адміністрування єдиного соціального внеску, нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами Державної фіскальної служби.

Крім того, упродовж січня-вересня 2014 року Первомайською ОДПІ розглянуто 23 письмових звернень від громадян. На особистих прийомах побували 8 платників. Основні питання, які порушувалися, стосувалися роз’яснення законодавства відносно плати за землю, сплати податку на доходи фізичних осіб, реєстрації платників, інформування про ухилення від сплати податків, подання податкової звітності, нарахування та сплати військового збору.

Нагадаємо: Центр обслуговування платників Первомайської ОДПІ, який надає платникам комплекс адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг, знаходиться за адресою: м.Первомайськ, вул. Дзержинського, 18.

Головний державний інспектор
з питань інформаційно-комунікаційного
супроводження Первомайської ОДПІ
Чекрижова С.Л.