Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

До відома мешканців м. Первомайська:

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Первомайськ проводить набір слухачів до  «Університету третього віку» - соціально-педагогічної послуги, яка надається відділенням соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Заняття будуть проходити за наступними напрямками: історико-культурологічний, культурно-мистецький (танці та співи), інформаційно-комп'ютерний (робота з комп'ютером), лінгвістичний (вивчення англійської мови), основи православної культури, основи прикладного мистецтва, кулінарія, медико-валеологічний напрямок, основи рукоділля, психологічний напрямок, основи садівництва та квітарства, основи фізичного здоров’я. Початок занять з 01.10.2015року.

Документи на зарахування приймаються щоденно  з 8.00 до 17.00, крім  суботи та неділі, у відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) м. Первомайськ, за адресою: пл. Леніна, 5 (за кінотеатром „Україна”), контактні телефони: 5-23-89.