Звернення міського голови Л.Г.Дромашко та голови райдержадміністрації М.В.Талпи

 Шановні жителі Первомайська та Первомайського району!

Події на Сході нашої держави викликають занепокоєння і тривогу в суспільстві. Останні успіхи збройних формувань України, які беруть участь в антитерористичній операції, зі звільнення ряду населених пунктів Донецької та Луганської областей, локалізації незаконних збройних формувань терористів, можуть привести до поширення окремих терористичних акцій на решту територій України. Таким чином, реальною стає загроза миру і безпеці держави, нашому спокійному повсякденному життю.

Для того, щоб не допустити можливих терористичних актів на мирних територіях, щоб зберегти наші стратегічні об’єкти - мости, залізничні колії, дороги, будинки тощо, ми сьогодні, як ніколи до цього, повинні бути згуртованими і пильними.

Тому звертаємося до всіх мешканців міста та району у складний для держави час проявляти підвищену пильність та, у разі появи невідомих осіб або груп людей з підозрілою поведінкою, повідомляти про них за телефонами правоохоронних органів: міліція - (05161) 4-22-02, 4-35-82, 0632825329; СБУ – (05161) 4-26-00; прокуратура – (05161) 5-43-60.

Сьогодні нам всім слід згуртуватися для захисту України, а це потребує відповідальності, самовіддачі та дисципліни не лише на передовій, а й в тилу. Миру та спокою всім нам!

 

Міський голова                               Голова райдержадміністрації

Л.Г. Дромашко                               Талпа М.В.