Підприємці сумлінно наповнюють місцевий бюджет

Про це повідомила заступник начальника Первомайської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області Вікторія Дєдусь та відзначила, що  з початку року до місцевого бюджету міста первомайська надійшло понад 33,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

За словами  керівника, це на 1,1 млн. грн. (3,5%) більше встановленого завдання.

«Податок на доходи фізичних осіб є одним з основних бюджетоформуючим в місті Первомайськ. Так, надходження цього податку займають 74,1 % від усіх надходжень до місцевого бюджету за 9 місяців поточного року. Стабільна динаміка його сплати досягається завдяки якісно налагодженій роз’яснювальній роботі серед платників та взаємодії з працедавцями задля дотримання ними вимог трудового законодавства», – зазначила Вікторія Дєдусь.

За її словами, сумлінне оформлення трудових відносин з найманими працівниками – це гарантії їх соціальної захищеності, а сплата ПДФО – внесок у розвиток місцевої громади зокрема та України загалом.

Як зазначила заступник начальника інспекції, податковою інспекцією разом з органами місцевої влади Первомайська постійно проводиться комплекс спільних заходів. Щодо кожного платника здійснюється аналіз причин виникнення нарахування та виплати заробітної плати, нижчої за мінімальну, та визначаються шляхи її підвищення відповідно до чинного законодавства.

Заступник начальника інспекції закликає керівників підприємств всіх форм власності своєчасно і в повному обсязі сплачувати податки, працювати лише з найманими працівниками з оформленими належним чином трудових договорів або угод.

Головний державний інспектор
з питань інформаційно-комунікаційного
супроводження Первомайської ОДПІ
Чекрижова С.Л.