Учасникам АТО

Управління Держземагентства у Первомайському районі Миколаївській області інформує про доручення Голови Держземагентства України Сергія Рудика щодо можливості отримання військовослужбовцями, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції.
Право на безоплатне отримання у власність земельних ділянок як учасниками антитерористичної операції, так й іншими категоріями громадян регулюється частиною 6 статті 118, а також статтями 121 і 122 Земельного кодексу України.
Відповідно до повноважень Держземагентство України та його територіальні органи передають у власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів, а землями комунальної власності в населених пунктах розпоряджаються безпосередньо сільські, селищні та міські ради.
 Учасники АТО мають право отримувати ділянки у таких розмірах:
– для ведення фермерського або особистого селянського господарства – до 2 га;
– для ведення садівництва – до 0,12 га;
– для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) – до 0,25 га у селах, до 0,15 га – у селищах та до 0,10 га – у містах;
– для індивідуального дачного будівництва – до 0, 10 га;
– для будівництва індивідуальних гаражів – до 0, 01 га.
Учасники АТО, зацікавлені в одержанні земельних ділянок у власність, мають звертатись до органів влади за місцезнаходженням ділянки.

Пропонуємо учасникам бойових дій звернутися до Управління Держземагентства у Первомайському районі Миколаївської області з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ, тощо).
Зазначеним особам буде надана допомога при складанні клопотання про надання у власність земельної ділянки, виготовленні графічного матеріалу з бажаним місцем розташування земельної ділянки та в межах законодавства надана всебічна консультативна допомога щодо подальшого оформлення права власності на земельну ділянку.
Звертатись за адресою: м. Первомайськ вул. Михайла Грушевського, 3 кабінет №322, вул. Валерія Чкалова, 12, кабінет №57, телефони для довідок (05161) 4-30-41, 7-51-18.


В.о. начальника
Управління Держземагентства
у Первомайському районі                                               А.С. Запорожченко