Управління соціального захисту населення Первомайської міської ради повідомляє

За ініціативи Голови Миколаївської обласної ради Креміня Тараса Дмитровича установи АТ «Ощадбанк» Миколаївської області разом з «Регіональним фондом «Благочестя» започаткували проект «НАРОДНА БРОНЬОВАНА ШВИДКА ДОПОМОГА» по залученню коштів населення Миколаївської області та інших регіонів нашої країни на придбання броньованої машини швидкої допомоги для учасників АТО.

Перша така машина була створена на базі БТР-70 на «Миколаївському Бронетанковому заводі» та передана 29 липня 2014 року військовим в зону АТО.

Ця військова швидка допомога дає можливість вивозити поранених з поля бою та надавати їм хірургічну допомогу безпосередньо в салоні автомашини.

Забезпечення такою технікою значно скоротить людські втрати та збереже військовослужбовців.

В рамку проекту-філія – Миколаївське обласне АТ «Ощадбанк» вже відкрила Миколаївському обласному благодійному фонду «Регіональний фонд «Благочестя» поточний рахунок (р/р 26005300705834; МФО 326461; ЄДРПОУ 36143302), на який приймаються грошові кошти громадян та юридичних осіб виключно для придбання військової швидкої допомоги.

Сподіваємось, що цей проект буде підтриманий усіма небайдужими громадянами, посадовими особами в усіх районах Миколаївської області та регіонах України.

Внески можна здійснити в будь-якій установі АТ «Ощадбанк» безкоштовно або інших банках області готівкою та безготівковим шляхом з призначенням платежу: «Благодійне пожертвування на виготовлення броньованої машини швидкої допомоги для учасників антитерористичної операції».

Підтримайте разом!