До уваги молоді!

З метою удосконалення роботи щодо підтримки підприємницьких ініціатив молоді у виробничій сфері, вияву та розвитку її підприємницького та наукового потенціалу, сприяння створенню діяльності нових молодіжних підприємств, виконавчий комітет міської ради оголошує про проведення з 02 лютого по 15 квітня 2015 року міського етапу щорічного обласного конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді м. Первомайська.

Участь у конкурсі можуть взяти громадяни України віком від 14 до 35 років, в тому числі студентська та аспірантська молодь, а також юридичні особи, діяльність яких спрямована на підтримку та розвиток молодіжного підприємництва.

Для участі в конкурсі претендентам необхідно подати:

  • Заявку;
  • Бізнес-план, написаний українською мовою та оформлений у друкованому вигляді і на електронних носіях відповідно до структури.

З вимогами до змісту та оформлення цих документів можна ознайомитися на офіційному сайті міста http://akts.pervomaisk.mk.ua або у відділі у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради за адресою вул. Грушевського, 1 та за тел. 4-36-25.

Бізнес-плани, надіслані на конкурс, розглядаються та оцінюються за такими номінаціями:

  • «виробництво; сфера послуг і торгівля», що включає такі види економічної діяльності: сільське господарство, лісове господарство, рибне господарство, промисловість, будівництво, оптова й роздрібна торгівля, торгівля транспортними засобами, послуги з ремонту, готелі й ресторани, транспорт і зв’язок, фінансова діяльність, операції з нерухомістю, державне управління, освіта, охорона здоров’я та соціальна допомога, колективні, громадські та особисті послуги;
  • соціальний проект», що передбачає бізнес-плани, які фінансуються за рахунок спонсорських, грантових коштів або коштів з державного бюджету та спрямовані на покращення умов життєдіяльності особистості чи окремих соціальних груп та надання соціальних послуг.

Роботи авторам не повертаються і повторно не розглядаються; право інтелектуальної власності зберігається за авторами бізнес-планів. Одна і та ж особа не може направити до участі в конкурсі два бізнес-плани.