Програма житлових субсидій

Програма житлових субсидій забезпечила адресну державну підтримку найменш забезпечених сімей і громадян за умов поступового підвищення частки покриття населенням собівартості житлово-комунальних послуг.

Субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, у 2014 році, призначено 26043 сім`ям ( що становить 5,5% від загальної кількості сімей в області.)

Субсидій для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу призначено 8940 сім`ям .

Субсидія є безповоротною адресною допомогою. При її призначенні громадяни не беруть на себе зобов'язання щодо її повернення. це принципово відрізняє субсидію від позик, кредитів та інших видів договірних зобов'язань, коли особа мусить повертати отримані на певних умовах кошти. Отримання субсидії не пов'язане і не тягне за собою зміни форми власності житла.

В Умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги Урядом прийнято постанову №106 від 28.02.2015, якою передбачено реформування програми надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу.

З 01.05.2015року призначення субсидії відбуватиметься на підставі лише двох документів - заяви та декларації при цьому скасовується необхідність надання довідок про доходи, у тому числі й працюючих осіб.

Зразки заповнення заяв