З початку проведення кампанії декларування Первомайці задекларували 14.8 млн. грн. доходів

З початку проведення цьогорічної кампанії декларування до Первомайської ОДПІ громадяни міста та району подали 1391 декларації про майновий стан і доходи за 2014 рік, у тому числі 24 декларацій з метою отримання права на податкову знижку за оплату навчання, за іпотечним кредитуванням, за договорами довгострокового страхування життя, по витратах на оплату державних послуг із усиновлення дитини.

Про це повідомила заступник начальника Первомайської ОДПІ Заніздра Вікторія.

Так, 1367 декларацій подано громадянами, які зобов’язані задекларувати отримані доходи.  Серед них – 121 декларації  про доходи, отримані у вигляді спадщини (дарування) на суму 8,5 млн.грн., 1205 декларацій про доходи від вирощування сільгоспкультур на суму доходу 4,2 млн. грн.  Окрім цього, подано 1 декларацію про доходи у вигляді інвестиційного прибутку.

Загалом громадяни задекларували 14,8 млн.грн. доходів. Водночас сума самостійно нарахованих платниками податкових зобов’язань становить 1080,4тис. гривень.

«На сьогодні створено всі необхідні умови для того, щоб громадяни могли виконати свій конституційний обов’язок без зайвих незручностей.   Для працюючих мешканців міста передбачена можливість подати декларацію у вихідний день або у вечірні години. Роботу Центру обслуговування платників інспекції подовжено: у робочі дні – 9.00 год. до 19.00 години,  у суботу – 9.00 год. до 16.00 години»,-  зазначила Вікторія Заніздра.

Нагадуємо, що податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2014 році, подається до 1 травня поточного року, а для тих громадян, які бажають отримати податкову знижку, – упродовж всього року. Декларація подається до податкової інспекції за місцем реєстрації платника (місцем проживання).

Первомайська ОДПІ вкотре закликає громадян вчасно, не відкладаючи на останній день, задекларувати свої доходи.

Головний державний інспектор
з питань комунікацій Чекрижова С.Л.