Зустрічі у трудових колективах

Кампанія декларування доходів громадян триває. Щоденно десятки платників подають декларації про майновий стан та доходи. Але цьому передує велика роз’яснювальна робота. Працівники Первомайської ОДПІ за цей час провели не одну інформаційно-роз’яснювальну зустріч в трудових колективах, учбових закладах, з представниками підприємств, установ та організацій щодо декларування доходів та реалізації права платників на податкову знижку.

Фахівці Первомайської ОДПІ під час зустрічей у трудових колективах, розповідають про право та обов’язок громадян декларувати доходи, отримані протягом 2014 року (спадщина, здавання житла в найм, подарунки, дохід по заборгованості у банках, за якою минув строк позовної давності тощо).

Багатьох громадян цікавить можливість скористатися правом на одержання податкової знижки. Які саме витрати включаються до складу податкової знижки та які документи необхідно подати, що б отримати таке повернення, вони дізнаються від фахівців ОДПІ і традиційно, наприкінці зустрічей учасники отримують листівки «Декларування доходів громадян» та «Право на податкову знижку».

Також у рамках кампанії Декларування - 2015 фахівцями управління доходів і зборів з фізичних осіб Первомайської ОДПІ щотижнево здійснюють виїзди у віддалені сільські ради.

Так, з початку року працівниками інспекції з порядком подання декларацій про майновий стан та доходи вже ознайомлено мешканців 17 віддалених сільських рад.

У виїзних консультативних пунктах громадяни одержують роз’яснення та практичну допомогу щодо порядку декларування доходів, одержаних протягом 2014 року.

У свою чергу громадяни задають питання щодо розміру ставок податку на доходи, можливих випадків звільнення від подання декларації тощо.

Головний державний інспектор
з питань комунікацій Чекрижова С.Л.