Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Звернення КП "Комунсервіс"

Шановні жителі міста!

Комунальне підприємство «Комунсервіс» вдячне всім мешканцям м. Первомайська за своєчасну сплату за наданні послуги з вивезення твердих побутових відходів, та сподівається на подальшу співпрацю та порозуміння.

Комунальне підприємство «Комунсервіс» активізувало роботу з мешканцями м. Первомайська щодо укладання договорів та роз’яснення населенню вимог п. 4.6 Правил благоустрою м. Первомайська відповідно до яких підприємства, установи, організації, громадяни, власники та балансоутримовачі садиб забовязані укладати договори на вивезення сміття та вторинних матеріалів. Однак не всі мешканці реагують відповідним чином на пропозицію підприємства укласти договір та ігнорують неодноразові попередження.

У зв’язку з чим, прошу звернути увагу, що у разі невиконання або порушення передбачених Правил винні особи несуть адміністративну відповідальність за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 гри., а на посадових осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності - від 850 до 1700 гри. Тому, звертаючись до мешканців нашого рідного міста, прошу не змушувати вдаватись до таких радикальних методів як притягнення до адміністративної відповідальності, а вчасно укладати договір на вивіз сміття.

Детальніше