Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Більше 100 тисяч гривень з обласного бюджету виділено на ліквідацію АЧС у Врадіївці

Голова облдержадміністрації Вадим Меріков підписав розпорядження «Про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету для здійснення невідкладних першочергових заходів з ліквідації надзвичайної ситуації, що сталася у Врадіївському районі». Згідно з розпорядженням на безповоротній основі з резервного фонду обласного бюджету виділено 105, 1 тисяча гривень.

За словами заступника голови облдержадміністрації В’ячеслава Боня, в рамках децентралізації, перевиконання бюджету Врадіївської селищної ради за 10 місяців 2015 року становить 965 тисяч 351 грн. Це дає змогу Врадіївському району виділити достатню кількість коштів для проведення організаційних дій з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Але нажаль з селищного бюджету виділено лише 40 тисяч гривень.

Крім того, Врадіївською райдержадміністрацією вже залучено біля 170 тисяч гривень благодійних коштів на проведення відповідних заходів.

В разі нагальної потреби обласна державна адміністрація готова виділити додаткові кошти.

«Обласна та районна влада провели всі необхідні заходи для того, щоб вірус не розповсюдився за межі району – встановлення спецпостів, проходження автомобілів через дизбар’єри, вилучення та утилізація заражених тварин, проведення інформаційної кампанії серед населення. Обстановка на даний момент знаходиться під контролем», - повідомив В’ячеслав Бонь.

Він акцентував увагу на тому,  що вже зроблено прогнозний розрахунок збитків, в тому числі суми компенсацій населенню за вилучених тварин. Відповідні документи за підписом голови облдержадміністрації направлені до Кабінету Міністрів України.