Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Шановні мешканці м. Первомайська!

Сучасне життя людини неминуче пов`язано з утворенням великої кількості відходів. Накопичення відходів у навколишньому природному середовищі є одним з потенційних джерел забруднення довкілля в м. Первомайську і значною мірою залежить від культури поводження з відходами.

Відходи, при їх накопиченні в місті, є джерелом суттєвої екологічної небезпеки та соціальної напруги, створюють негативний імідж місту.

Комунальне підприємство Первомайської міської ради «Комунсервіс» вдячне всім мешканцям, які відкликнулися на наші неодноразові звернення щодо укладання  договорів на користування послугами з вивезення твердих побутових відходів, проведення своєчасної оплати за надані послуги.

Однак, не всі мешканці реагують відповідним чином на пропозицію підприємства укласти договір, несвоєчасно та не у повному обсязі проводять оплату за надані послуги.

Так, не дивлячись на неодноразові пропозиції укласти договір про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів та роз’яснення наслідків відмови від укладання договору, власників приватних будинків по вул. Ковпака остаточно відмовились від укладання договору.

У зв’язку з чим, КП «Комунсервіс» було змушено застосувати радикальні заходи. За матеріалами КП «Комунсервіс» про відмову від укладання договору, співробітниками Первомайського МВ УМВС України у Миколаївській області на порушників, а саме власників приватних будинків по вул. Ковпака, було складено адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП - порушення правил благоустрою населених пунктів.

При розгляді зазначених протоколів, Адмінкомісією винесено постанови, на підставі яких порушників зобов’язано сплатити штраф у розмірі 340,0 грн. При несплаті зазначеного штрафу в установлені терміни, подвійна сума штрафу буде стягнута відділом Державної Виконавчої Служби Первомайського МРУЮ.

Нагадуємо, що Правилами благоустрою м. Первомайська, затвердженими  Рішенням Первомайської міської ради від 25.06.2009 року  № 1, передбачено, що відсутність договору на послуги з вивезення твердих побутових відходів являється адміністративним правопорушенням, за яке передбачено накладення штрафу на громадян від 340 до  1360 грн., а на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.

Враховуючи, що відповідно до рішення від 31.03.2015 року №118 Виконавчого комітету Первомайської міської ради тариф для жителів приватного сектору складає 8,40 грн. за одну особу, а багатоквартирної забудови 7,85 грн. на одну особу, не нарікайте свою родину на додаткові витрати.

Крім цього, передбачено багато видів пільг та субсидія, які також розповсюджуються на оплату послуг з вивезення твердих побутових відходів.

Не порушуйте законодавство, утилізуйте тверді побутові відходи належним чином та дотримуйтесь культури поводження з відходами.

Також, КП «Комунсервіс» звертає увагу всіх покупцівприватних будинків та квартир на необхідність своєчасної, а саме до оформлення документів купівлі-продажу, перевірки заборгованості попередніх господарів за послуги з вивезення твердих побутових відходів, що буде запорукою уникнути додаткових витрат у майбутньому.

З повагою,                                                                         Адміністрація КП «Комунсервіс»