Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Шановні мешканці будинку 23 Б вул. Трудової Слави!

Згідно з вимогами чинного законодавства  приватне підприємство «Сюїта 2006» здійснило розрахунок економічно обґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинку та прибудинкової території на 2016 рік.

Тарифи розраховані відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» для забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинку та прибудинкової території залежно від запланованих кількісних показників.

До складу тарифу входять 13 послуг: 

Розмір планового тарифу з урахуванням податку на додану вартість складає 4,50 грн. за 1 кв. м загальної площі приміщення.

В тарифі враховано 1,5 одиниць виробничих робітників (розмір мінімальної заробітної плати 1378 грн.), вартість матеріалів для технічного обслуговування та поточного ремонту будинку, електроенергії на освітлення місць загального користування та роботи ліфтів, вартість обслуговування ліфтів та димовентиляційних каналів підрядними організаціями. 

Введення в дію тарифів на послуги та приведення їх до економічно обґрунтованого рівня є об’єктивною необхідністю для своєчасного надання якісних та в повному обсязі послуг, сплати податків та зборів до бюджету,

Розуміючи складність ситуації в умовах підвищення тарифів, Урядом передбачено ряд заходів, які спрямовані на посилення соціального захисту населення. Зокрема, діє Програма житлових субсидій, яка гарантує малозабезпеченим громадянам стабільність витрат на оплату житлово-комунальних послуг незалежно від зміни вартості послуг.

Просимо Вас з розумінням поставитися до необхідності введення нових тарифів. Сподіваємося на підтримку і своєчасну оплату послуг, які ми Вам надаємо.

Свої пропозиції та зауваження Ви можете надати ПП «Сюїта 2006» до 25.12.2015 року за адресою: м. Первомайськ, вул. Грушевського, 26, тел.  (097 ) 601 17 79.

Адміністрація ПП «Сюїта 2006»