Звернення

Звернення працівників органів Міндоходів Миколаївщини

до громадян: пильнуйте своє здоровя та життя

Останнім часом фахівцями органів Міндоходів області все частіше встановлюються факти зберігання та реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку, та продажу алкогольної продукції за цінами нижчими, ніж встановлений розмір мінімальної роздрібної ціни.

Головне управління Міндоходів у Миколаївській області звертає увагу громадян, що придбання якісної алкогольної продукції – це запорука безпеки здоров’я та життя.

Нагадаємо споживачам, що індикатором якості горілки та лікеро-горілчаних виробів є ціна реалізації алкогольної продукції. Наразі, згідно законодавства, мінімальна роздрібна ціна на пляшку горілки та лікеро-горілчаних виробів міцністю 40 градусів та ємністю 0,5 л. становить не менше 30 грн. 10 копійок.

З метою втілення громадського контролю в цій сфері, а також вжиття дієвих заходів до порушників законодавства, Головне управління Міндоходів у Миколаївській області  приймає письмові звернення від платників та громадян щодо фактів незаконної торгівлі алкогольною продукцією та тютюновими виробами за адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6 та за телефонами: (0512) 37-27-11, 37-27-09

Прес-служба ГУ Міндоходів

у Миколаївській області