02 листопада 2023 року, міський голова Олег Демченко спільно з заступниками Володимиром Рябченко зустрілися з представниками одного з бойових підрозділів

02 листопада 2023 року, міський голова Олег Демченко спільно з заступниками Володимиром Рябченко зустрілися з представниками одного з бойових підрозділів

02 листопада 2023 року, міський голова Олег Демченко спільно з заступником Володимиром Рябченко зустрілися з представниками одного з бойових підрозділів, що несуть службу на передовій і захищають українців від навали російських загарбників.

Під час зустрічі, відбулась передача автомобіля, який попередньо пройшов повне технічне обслуговування.  Як зазначили захисники, така техніка для них дуже важлива. Окрім необхідної техніки, захисники отримали продуктові набори тривалого зберігання та смаколики.

Очільник Первомайської громади Олег Демченко поспілкувався з військовими-земляками, дізнався про їх потреби та ситуацію на бойових позиціях. А також зазначив, що вдома їх чекають і сподіваються на якнайшвидше повернення з Перемогою.

Зазначимо, що напередодні, до міського голови також зверталися бійці одного із підрозділів, щодо придбання автомобільної гуми. Адже військові автомобілі постійно потребують оновлення та заміни шин, бо працюють в непростих умовах. Операції на передовій здійснюються в умовах підвищеної складності та небезпеки, тому для збереження життя захисників та забезпечення якісного виконання бойових завдань справність техніки дуже важлива. Так, 02 листопада 2023 року, за підтримки міського голови Олега Демченко та директора Первомайського МКК Олександра Бажана було передало комплекти гуми для військових автомобілів.

Військові висловили подяку міському голові та керівнику Первомайського МКК Олександру Бажану, за допомогу у цей непростий для нашої держави період. Систематична підтримка з боку міської влади свідчить про те, що вона не залишається осторонь проблем, які сьогодні гостро торкнулись кожного. Адже усі ми працюємо задля досягнення спільної мети - Перемоги над ворогом. І завдання Первомайська, як міста що знаходиться в тилу, це підтримувати та забезпечувати усім необхідним своїх земляків, що стоять насторожі спокою кожного з нас.