03 січня 2023 року міський голова Олег Демченко підбив підсумки роботи виконкому міської ради за грудень 2022 року

03 січня 2023 року міський голова Олег Демченко підбив підсумки роботи виконкому міської ради за грудень 2022 року

03 січня 2023 року міський голова Олег Демченко підбив підсумки роботи виконкому міської ради за грудень 2022 року.

Принциповою позицією міського голови є визначення пріоритетних напрямків діяльності виконкому саме з питань обороноздатності та допомоги військовим. В Первомайській громаді сформований добровольчий батальйон, члени якого спільно із правоохоронцями несуть цілодобову службу, слідкують за громадським порядком, запобігають проявам злочинності та мародерства серед населення, здійснюють чергування на фортифікаційних спорудах і блокпостах. Для них закуплено формений одяг та надане все необхідне для виконання службових завдань. В рамках реалізації місцевих програм, надається постійна допомога військовим частинам, що дислокуються на території громади, технічними засобами, одягом, взуттям, фінансова підтримка для ремонту та обслуговування техніки та інше. Головою особисто відвідуються підрозділи наших земляків на передовій та надається необхідна допомога.

30 грудня 2023 року голова та його заступник відвідали бойові підрозділи на передовій, в Херсонській області, селище Білозерка, надана допомога одягом, продуктами харчування, технічним обладнанням для виконання бойових завдань. Також допомогли мешканцям селища, які залишилися на передовій бойових дій без даху над головою.

Безпека мешканців громади в умовах воєнного стану теж один з основних напрямків діяльності виконкому, тому особлива увага приділена захисним спорудам. В грудні 2022 року не припинялася робота по приведенню в належний стан захисних споруд, в закладах, медицини, в житловому фонді, на підприємствах та установах. Вдалося повністю завершити роботи з підготовки найпростіших укриттів в освітніх закладах громади.

Допомога переселенцям теж важливе питання сьогодення. Люди, які залишилися без даху над головою, без елементарних засобів існування не були обділені увагою. Очільник громади особисто відвідав напередодні свят декілька десятків сімей та надав допомогу теплими речами, продуктами харчування, а малеча отримала солодкі подарунки. Не забули й про соціально-незахищену категорію дітей громади, для них показали різдвяні казкові вистави та голова особисто зі своїм заступником вручив дітлахам солодкі подарунки. В громаді майже 2 тис. дітей отримали новорічні подарунки та планується до 07 січня привітати подарунками ще таку ж кількість маленьких українців.

Багато змін відбулося і в галузі медицини міста. Придбано унікальні медичні апарати іноземного виробництва для лікування людей, проведено ряд заходів щодо утеплення приміщень лікарень.

КНП ЦРЛ забезпечено новою баштою Рожновського для безперебійного водопостачання, придбано і встановлено сучасний, твердопаливний високотехнологічний, надійний пелетний факельний пальник, що зменшить витрати пального, а отже дасть економію бюджетних коштів. Придбано місткість для стиснених (скраплених) газів та проведено монтаж кисневих трубопроводів з облаштуванням точок доступу до кисневої терапії в усіх відділеннях лікарні.

Керівники медичних закладів громади поінформували учасників наради про проведену роботу та зазначили про відсутність росту захворювань на COVID-19, проте спостерігається ріст на грип та ГРВІ. Але медичні заклади забезпечені вакциною та продовжують закупівлю препаратів для боротьби із вірусами грипу та ГРВІ. В лікарнях забезпечено належний температурний режим.

Комунальні служби громади за 2022 рік значно поліпшили свій автопарк сучасними багатофункціональними машинами. Потужний розкидач піску здатний якісно, з меншими бюджетними затратами, розчищати дороги від снігу, розкидати протиожеледні суміші, значно економити пальне, 28 - метрова автовежа - значно полегшить роботу комунальників, а новий екскаватор – замінить ручну працю комунальників. Придбано екскаватор марки JCB для виконання заходів з благоустрою. Десятками років жителі громади вживали неякісну питну воду, та й досі бачимо пориви водопроводів, брудну воду з-під кранів, але у 2022 році вперше за багато років було вкладено понад 35 млн гривень, зароблених в міський бюджет та вкладений по господарськи. Всі розпочаті проєкти ремонтно-відновлюваних робіт на насосних станціях першого, другого та третього підйомів будуть завершені у 2023 році. Це принципова позиція голови міської громади. Також комунальні дороги місцевого значення, яких відремонтовано 84 вулиці, теж десятки років спричиняли аварійні ситуації та нищили автомобілі, будуть ремонтуватися у 2023 році. Одну із доріг, вулиця Чернецького, не було відремонтовано 2022 році через несприятливі погодні умови, буде обов’язково відремонтована у 2023 році.

Олег Михайлович звернув увагу комунальних служб, що ремонти доріг повинні бути виконані якісно – один раз та на десятки років. Розглянули присутні питання щодо створення нових пунктів Незламності, до речі на сьогодні їх у громаді вже 24, а буде на десятки більше. Планується розширити їх кількість і в старостинських округах. Також були висвітлені питання соціального захисту населення громади.

Апаратна нарада на початку нового року - стала підсумком спільної роботи команди міського голови, за що очільник громади подякував присутнім. Проте попереду багато роботи. Працюємо спільно на благо громади, на один гарний результат та на спільну перемогу.

Наостанок міський голова надав постановчі завдання та відповідні доручення.