Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

04 лютого 2021 року Первомайщина прощалася з вірним захисником України

04 лютого 2021 року Первомайщина прощалася з вірним захисником України

04 лютого 2021 року Первомайщина прощалася зі своїм славним сином, вірним захисником України 38-річним військовослужбовцем 503-го окремого батальйону морської піхоти Дмитром Власенком.

Дмитро народився і виріс в селі Грушівка Первомайського району Миколаївської області. Після закінчення Грушівської школи навчався в Мигіївському аграрному технікумі за спеціальністю «Зоотехнік». Захоплювався спортом, був тренером дитячої футбольної команди. Працював охоронцем.

У 2017 році призваний до лав Збройних Сил України за контрактом, де проходив службу у 503–му окремому батальйоні морської піхоти. Неодноразово брав участь в ООС. Робив невелику паузу, а потім у 2020 підписав новий контракт.

02 лютого 2021 року виконуючи свій військовий обов'язок Власенко Дмитро Леонідович загинув від кулі снайпера поблизу села Шуми Донецької області.

Друзі, знайомі та побратими згадують Дмитра як добру, порядну, відважну людину. Він любив тварин та захоплювався читанням, мріяв та будував плани на майбутнє…

Віддати останню шану загиблому захиснику прийшли військові побратими героя, керівництво міста та області, депутати міської та обласної рад, члени виконавчого комітету міської ради, громадські активісти, пересічні громадяни.

Поховано Дмитра Власенка на Грушівському кладовищі.

Світла пам'ять про мужнього захисника України завжди житиме в наших серцях. Вічна пам'ять Герою.