06 листопада 2023 року, начальниця Управління соціального захисту населення Ольга Колесніченко провела онлайн-зустріч з представниками команди «Європрихисток»

06 листопада 2023 року, начальниця Управління соціального захисту населення Ольга Колесніченко провела онлайн-зустріч з представниками команди «Європрихисток»

В рамках організації відпочинку українських дітей до французького міста Брест, 06 листопада 2023 року, начальниця Управління соціального захисту населення Ольга Колесніченко провела онлайн-зустріч з представниками команди «Європрихисток». Участь в зустрічі з французькою стороною взяли батьки дітей, що планують подорож до Бресту, психолог, а також супроводжуючі малечу в цій поїздці спеціалісти. Адже однією з умов перебування дітей за кордоном - це наявність супроводжуючих малечу психолога, викладача, перекладача і медичного працівника.

Варто зазначити, що під патронатом міського голови, в рамках тристоронньої угоди (місто Брест - місто Первомайськ та асоціація "Європейський Прихисток"), організовується поїздка для 24 дітей, віком від 9 до 11 років, для поїздки до Франції місто Брест, у супроводі чотирьох вихователів.

Так, під час розмови, батьки мали змогу познайомитись з людьми, що будуть поряд з їх дітьми закордоном, дізнатись про харчування, проживання, організацію комунікації, які речі із собою підготувати до від’їзду та наступні кроки перед виїздом, що залишилось зробити для комфортного і безпечного транспортування дітей до Франції.

Нагадаємо, що усі витрати на переїзд, проживання, харчування та дозвілля на себе беруть закордонні партнери. З боку Первомайської громади потрібні відповідні документи, дозволи і медичні форми дітей. А також надаватиметься транспорт, що відвезе дітей із Первомайська до Кишинева в аеропорт.

Зазначимо, що Первомайська громада триматиме постійний зв'язок з партнерами, в робочому порядку вирішуватимуться технічні питання та вноситимуться уточнення. Протягом усієї подорожі представники міської влади разом з батьками знаходитимуться на зв’язку з малечею та іноземними партнерами.