10 січня 2023 року міський голова Олег Демченко провів розширену апаратну нараду, на якій розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності громади

     10 січня 2023 року міський голова Олег Демченко провів розширену апаратну нараду, на якій розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності громади

      10 січня 2023 року міський голова Олег Демченко провів розширену апаратну нараду, на якій розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності громади.
Наразі до міського бюджету надійшло майже 3 млн грн. - це не високий рівень надходжень, притаманний початку нового бюджетного року.
     Фінансовим управлінням міської ради складено річний розпис-це важлива складова бюджетної діяльності.

          Міський голова звернув увагу на наповнення бюджету міської громади та доручив провести моніторинг сплати податків до міського бюджету усіх підприємств, установ та організацій,що діють на території громади. В громаді з травня 2022 року відновлено надання адміністративних послуг, яких того року надано більш, як 23 тисячі та запроваджуються нові послуги - видача паспортів громадянина України та закордонних паспортів. Міський ЦНАП забезпечено новими технічними засобами та проводиться робота щодо надання якісних послуг жителям громади.

В освітянській галузі міської громади розпочався новий навчальний семестр з 09 січня 2023 року. Щодня збільшується кількість дітей, які навчаються в очному режимі. Повністю завершена робота з підготовки найпростіших укриттів в освітніх закладах громади, які облаштовані усім необхідним для безпеки дітей.

На нараді були розглянуті питання закладів медицини. Головні лікарі доповіли про ріст захворюваності на грип. Всі заклади мають противірусну вакцину, але продовжують її тендерні закупівлі. Росту на COVID не виявлено, проте в КЗ «Центральна районна лікарня» наразі лікується дві людини.

       Температурний режим в закладах медицини сталий, системи тепловодопостачання працюють в нормальному режимі.

Наостанок апаратної наради міський голова надав ряд постановчих завдань зокрема, щодо організації захисту інфраструктурних об’єктів громади, проведення робіт з посипання доріг в умовах надзвичайних погодних ситуацій та розчищення тротуарів для безпечного пересування людей, забезпечення дотримання вимог до споруд цивільного захисту, надання списку вулиць та доріг громади, які потребують ремонту. Очільник громади звернув увагу на дотримання правил благоустрою, своєчасного вивезення сміття. Олег Михайлович надав доручення щодо обліку комунальних закладів. Особливу увагу  очільник  громади звернув на роботу поліції щодо попередження та профілактичної роботи із порушниками громадського порядку, які знищують турнікети на центральній міській площі, паркуються будь-де та наражають на небезпеку людей