11 березня 2024 року, міський голова Олег Демченко провів зустріч із представниками громадської організації «10 квітня»

11 березня 2024 року, міський голова Олег Демченко провів зустріч із представниками громадської організації «10 квітня»

11 березня 2024 року міський голова Олег Демченко провів зустріч із представниками громадської організації «10 квітня». Участь в робочій зустрічі також взяли заступник міського голови Володимир Рябченко та начальниця управління соціального захисту населення Ольга Поліщук.
Під час свого візиту, волонтери виказали вдячність міській владі за підтримку та сприяння в здійсненні волонтерської діяльності на теренах Первомайської територіальної громади. В ході розмови обговорили можливі шляхи подальшої співпраці, а також поділились інформацією про здобутки.
За словами представників ГО «Десяте квітня», завдяки матеріальній підтримці УВКБ ООН, на базі ДЮЦНВ за адресою Грушевського, 10 було створено дитячий інтеграційний простір для дітей ВПО та Первомайської громади. Він розрахований на дітей від наймолодшого до старшого віку і має дві зони - ігрову та навчальну. В приміщенні є все необхідне для здійснення дозвілля малечі. А найголовніше, що його можуть відвідувати всі бажаючі. Але наразі постало питання про відновлення роботи самого ДЮЦНВ. Адже лише тоді новостворений простір матиме відвідувачів. 
У розмові з міським головою, волонтери також повідомили про зміни у видачі гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Для охоплення усіх можливих отримувачів допомоги від громадської організації «10 квітня» буде здійснюватись координація та уточнення необхідних даних з управлінням соціального захисту населення. 
Під час зустрічі в черговий раз було наголошено на тому, що головне завдання як для волонтерів, так і для місцевої влади – це створити умови для інтеграції ВПО в приймаючу громаду. І лише у тісній співпраці і взаєморозумінні заплановане вдасться реалізувати
Загалом, зустріч пройшла в досить конструктивному руслі. Було визначено подальші шляхи взаємодії задля допомоги в покращенні життєдіяльності населення Первомайської міської територіальної громади.