11 березня 2024 року міський голова Олег Демченко здійснив робочий виїзд на ОСВ-1, задля моніторингу ходу ремонтних робіт

11 березня 2024 року міський голова Олег Демченко здійснив робочий виїзд на ОСВ-1, задля моніторингу ходу ремонтних робіт

11 березня 2024 року міський голова Олег Демченко разом з першим заступником міського голови Дмитром Малішевським та начальником управління житлово комунального господарства Олександром Лисим здійснили робочий виїзд на ОСВ-1 задля моніторингу ходу ремонтних робіт.
Зазначимо, що роками ОСВ-1 працювало на межі свого робочого ресурсу: насоси енергозатратні та застарілі, електрощитова в аварійному стані, неналежна фільтрація, очищення та освітлення води, проіржавілі труби - і це далеко не весь перелік тих проблем та недоліків, що потребують вирішення. 
В попередні роки фінансування для оновлення та реконструкції станції майже не здійснювалось, а про модернізацію технічного оснащення годі було й мріяти. Нагадуємо, що ОСВ-1 побудована у 1956 році і наразі здійснює водозабезпечення 70% населення Первомайської територіальної громади. 
Під час візиту міський голова здійснив огляд ремонтних робіт, що наразі відбуваються на станції, поспілкувався з робітниками та підрядником ТОВ «БВК ПМК-226» В’ячеславом Григоренко, які й займаються проведенням ремонту на інфраструктурному об’єкті. В’ячеслав Григоренко повідомив, що на сьогоднішній день тривають роботи по ліквідації прогнилих металевих конструкцій та заміна їх на нові, ведуться зварювальні роботи. Здійснено реконструкцію змішувача для води. Майже закінчились роботи на сходових прогонах для обслуговування конструкцій фільтрів очищення води. 
Наразі міський голова та його команда роблять все задля того, щоб ремонтні роботи на станції продовжувались та дійшли до кінцевого позитивного результату. Адже забезпечення населення безперебійним та якісним водопостачанням є одним з найпріорітетніших завдань для влади громади.