11 червня 2022 року відбувся благодійний футбольний турнір на підтримку ЗСУ

11 червня 2022 року відбувся благодійний футбольний турнір на підтримку ЗСУ

11 червня 2022 року на спортивному майданчику Первомайського навчально-наукового інституту НУК ім. адмірала Макарова відбувся благодійний футбольний турнір на підтримку ЗСУ. Участь в змаганнях брали шість дитячих футбольних команд, серед яких: дві команди ФК «Вікторі», дві команди ДЮСШ, «Дербі» та «Все для даху».

Організаторами заходу виступили обласна та місцева федерації футболу.

На турнір прибули: міський голова Олег Демченко, Олександр Пасічний, народний депутат України, він же є головою асоціації футболу Миколаївської області, його заступник Олександр Балакін, директор ПННІ НУК ім. адмірала Макарова Сергій Доценко.

Як зазначили організатори заходу, було вирішено провести його в благодійній формі. Тим самим допомогти дітям не лише налаштуватися на позитивний лад, а й дати можливість внести їм посильний вклад в допомогу захисникам України. Крім того, кінець війни все одно буде, а тому діти мають займатися спортом, аби була здорова і сильна, загартована і витривала нація.

Загалом за результатами турніру було зібрано 7 250 гривень, які організатори передадуть на потреби бійцям ЗСУ.

Місця серед учасників благодійного футбольного турніру розподілилися наступним чином:

  • І місце — «Дербі» (тренер Андрій Кривогуз);
  • ІІ місце — «Все для даху» (тренер Євген Доценко);
  • ІІІ місце — ДЮСШ-1 (тренер Іван Мілько);
  • IV місце —ДЮСШ-2 (тренер Костянтин Доценко);
  • V та VI місця у ФК «Вікторі» (тренер Анатолій Халковський).

Всі учасники турніру отримали у подарунок футбольні м’ячі. Подарунки вручали міський голова Олег Демченко, депутат Верховної Ради України Пасічний Олег та представники обласної і міської федерації футболу.