11 листопада 2022 року під головуванням міського голови Олега Демченка відбулась нарада з керівниками підприємств житлово-комунального господарства міської ради

11 листопада 2022 року під головуванням міського голови Олега Демченка відбулась нарада з керівниками підприємств житлово-комунального господарства міської ради

11 листопада 2022 року під головуванням міського голови Олега Демченка відбулась нарада з керівниками підприємств житлово-комунального господарства міської ради. На порядку денному наради стояли питання щодо проведення робіт з благоустрою та прибирання територій, готовності захисних споруд, підвалів, ПРУ для укриття населення, забезпечення належного стану вулично-дорожньої мережі під час снігових заметів та ожеледиці та готовність житлового фонду  до опалювального періоду 2022-2023 рр.

Керівники підприємств житлово-комунального господарства по-черзі доповіли про підготовку підвальних приміщень, захисних споруд, захисних споруд спрощеного типу, ПРУ для укриття населення, що відбувається згідно запланованих графіків. В приміщеннях, які можна використовувати, як укриття, поступово проводяться ремонтні роботи, створено запаси питної і технічної води, здійснено білування, перевіряються вентиляційні отвори. Проводиться робота по облаштуванню санвузлів, електропроводки, вирівнюються стіни, підлога стеля, проводять роботи по штукатурці. Станом на сьогодні ремонтні роботи у більшості підвальних приміщень вже завершено, на стадії завершення ремонтні роботи в захисних спорудах центральної частини міста. В решті ПРУ продовжуються ремонтно-відновлювальні роботи за графіком.

Велику увагу було приділено, як завжди, питанням благоустрою наших територій, адже прибирання в місті та підпорядкованих старостинських округах продовжуються.

Міським головою було наголошено  на вчасному та якісному осінньому прибиранні, найбільше турбує якнайшвидше вивезення  опалого листя з кожного куточку. Керівник КП «Комунсервіс» поінформував присутніх, що підприємство працює оперативно і в посиленому режимі, адже окрім щоденного очищення сміттєвих майданчиків, потрібно якнайшвидше впоратися  з вивезенням зібраного опалого листя.

Олег Михайлович вкотре звернув увагу учасників наради на утриманні всіх сміттєвих майданчиків, загального вигляду, як їх самих, так і прилеглих до них територій.

В свою чергу керівник КП «Первомайськводоканал» зазначив, що в проміжках, за відсутності поривів на водогонах, бригади підприємства займаються виведенням каналізаційних колодязів на рівень з поверхнями доріг де вони розташовані. Це робиться для того, щоб зменшити аварійність та покращити пересування транспорту цими вулицями.

Не оминули увагою і питання осіннього кронування дерев, заготівлі посипкового матеріалу, зимового утримання дорожньої мережі громади.

          Паралельно, в ході обговорення на нараді знову прозвучало питання щодо ремонту внутрішньо-будинкових проїздів та в черговий раз нагадано керівникам управляючих компаній про надання відповідних переліків (в розрізі по будинках), аби  дані види робіт внести до плану на 2023 рік, а саме почерговий капітальний ремонт внутрішньо-будинкових проїздів та пішохідних тротуарів, які на сьогодні знаходяться в жахливому стані.

          В ході наради міським головою було піднято питання та надано доручення  по здійсненню ремонтних робіт на трьох спортивних майданчик, під які вже виділено кошти. Як тільки будуть проведені усі відповідні процедури з документами, буде розпочато ремонт. Окрім цього, Олег Михайлович запропонував закріпити відповідальних осіб за кожним спортивним майданчиком. Це дасть можливість забезпечити відповідний догляд за ними та збереження їх цілісності.

Наостанок міський голова надав керівникам підприємств житлово-комунального господарства постановчі завдання і подякував усім присутнім за розуміння та невтомну працю по забезпеченню нормальної життєдіяльності громади та її мешканців.