13 червня 2022 року комунальні служби Первомайська продовжують приводити територію громади до порядку і чистоти

13 червня 2022 року комунальні служби Первомайська продовжують приводити територію громади до порядку і чистоти

13 червня 2022 року комунальні служби Первомайська продовжують приводити територію громади до порядку і чистоти. Після грози, яка пройшла ввечері 11 червня, зараз тривають роботи з усунення наслідків негоди.

Тривала непогода недовго але принесла чимало лиха. Особливо комунальникам, які майже відразу розпочали роботи по ліквідації наслідків. Зламані дерева, гілки, сміття на дитячих, спортивних майданчиках, пішохідних алеях – це все на вулицях  та центральному парку громади.

Попри збентеження деяких мешканців громади, адміністрація парку хвилюючись за безпечне перебування на території відвідувачів, буде проводити обстеження аварійних дерев та сухостоїв для подальшої її ліквідації. Аби в майбутньому уникнути надзвичайних ситуацій і непоправних наслідків.

Крім негоди, працівникам центрального парку добавили роботи і самі відвідувачі. Як повідомила адміністрація, на території парку знаходиться більше 100 урн. Але ті хто прогулюється парком не замислюючись викидує сміття собі під ноги, або ж залишає на дитячих майданчиках.

Прибиральниками було зібрано близько 30 сміттєвих мішків відходів на території парку,  і більше 10 вивезли з території центрального пляжу «Райдуга».

Працівники центрального парку закликають усіх відвідувачів із повагою поставитись до чужої праці, а також підтримувати чистоту і охайність території. Цим самим показати достойний приклад наступаючому поколінню, а також усім іншим.

Наразі ліквідація наслідків негоди в громаді триває, проводиться прибирання центральних вулиць, очистка тротуарів і доріг від зламаних гілок, бруду, сміття, що із собою принесла гроза.