13 травня 2022 року розпочалось фрезерування аварійних ділянок дорожнього покриття по вулиці Лейтенанта Шмідта

13 травня 2022 року розпочалось фрезерування аварійних ділянок дорожнього покриття по вулиці Лейтенанта Шмідта

В Первомайській громаді погодні умови дозволяють проводити ремонти міських доріг. В 2022 році планують ліквідувати більше 5000 м2 аварійної ямковості на дорогах.

Так, 13 травня 2022 року розпочалось фрезерування аварійних ділянок дорожнього покриття по вулиці Лейтенанта Шмідта. Саме тут проходить більшість маршрутів громадського транспорту, особливо у період ринкових днів.

 Роками дорожнє покриття по вулиці Лейтенанта Шмідта руйнувалось через перевантажений вантажний транспорт та погодні умови. В цьому році дорожники планують заасфальтувати тут більше 550 м2 дорожнього покриття. Наразі робітники проводять підготовчі роботи.

Зазначимо, що ямковий ремонт доріг в громаді дозволяє зберегти дорожнє покриття від руйнації та продовжує збереження його до періоду поточного ремонту.

В Первомайській міській територіальній громаді завдяки героїчним зусиллям та стійкості український військових ситуація залишається стабільною та спокійною. Тому варто згуртуватись усім задля забезпечення надійного тилу для наших захисників, а також створити комфортні умови для проживання. Тим самим показати, що Первомайськ – це Україна, де живуть українці, що дбають про свою домівку і тримають її в чистоті та охайності.