13 травня 2022 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради

13 травня 2022 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради

13 травня 2022 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На розгляд членів виконкому було винесено більше двох десятків питань, що стосуються життєдіяльності громади та її мешканців.  Одне з яких стосувалось підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2022 – 2023 роки.

Начальник управління житлово-комунального господарства Олександр Лисий доповів, що розроблені відповідні заходи та створені плани щодо проведення підготовчих робіт.

Наразі планують провести різного роду ремонти в 234 житлових будинках, підготувати до опалювального сезону 61 топочну і котельні, заготовити посипкові матеріали, провести обстеження житлового фонду разом із представниками комунальних служб, зробити запаси паливно-мастильних матеріалів, провести поточний ремонт захисних споруд. Крім того, планують закінчити розпочаті в минулому році ремонтні роботи, закупити додаткові сміттєві контейнери європейського зразка, провести ямковий ремонт 5422 м2 дорожнього покриття в громаді.

В ході засідання міський голова зауважив, що не дивлячись на війну в Україні, потрібно не залишати роботу в пошуку та переході на альтернативні види опалення. Особливо це стосується бюджетних установ та організацій. Це дасть можливість суттєво зменшити навантаження на бюджет під час проходження опалювального сезону в майбутньому. 

Також члени виконавчого комітету переглянули питання «Про встановлення тарифів юридичним та фізичним особам- підприємцям– перевізникам на послуги з перевезення пасажирів, які здійснюються пасажирським автомобільним транспортом у звичайному режимі руху та режимі маршрутного таксі на міських автобусних маршрутах загального користування Первомайської міської територіальної громади». Відтак було вирішено, що тариф в громадському транспорті зросте на одну гривню і становитиме 7 грн.

Це питання для перевізників дуже актуальне, адже ціна росте з неймовірною швидкістю, а також існує дефіцит пального. В подальшому присутні вирішили все ж повернутись до цього питання, коли ситуація в країні в паливно-мастильній галузі більш-менш стабілізується.

Під час засідання виконавчого комітету розглядались також питання:

- Про виконання бюджету Первомайської міської територіальної громади за І квартал  2022 року.

-Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення  побутових відходів на території Первомайської міської  територіальної громади

-Про стан підготовки ринків, комплексів торгових павільйонів та об’єктів підприємництва на території Первомайської міської територіальної

громади до роботи у весняно-літній період 2022 року

-Про  стан фінансово – господарської діяльності комунального підприємства «Первомайська друкарня»

-Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради  від 13.08.2021 року  № 305«Про затвердження фінансового плану на 2022 рік комунального некомерційного підприємства « Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Первомайської міської ради

-Про призначення тимчасового перевізника для здійснення перевезень пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування Первомайської міської територіальної громади № 92 «Дитяча лікарня - АС "Голта" - с. Чаусове – 2

-Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 08.02.2022 № 32 « Про

призначення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Первомайської міської  територіальної громади»

 А також низку питань, що стосуються опіки та піклування.