14 березня 2023 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з актуальних питань життєдіяльності громади.

14 березня 2023 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з актуальних питань життєдіяльності громади.

14 березня 2023 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з актуальних питань життєдіяльності громади.

Присутні вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. 

    Планові показники надходжень до місцевого  бюджету станом на 14.03.2023 року  виконані. Найбільше навантаження на видатки бюджету  (більше ніж 60%) йдуть на освіту, дещо менше -на медицину,  соціальний захист та на житлово-комунальне господарство. Міський голова доручив, щоб фінансові ресурси рівномірно розподілялися по усіх галузях громади для проведення своєчасних ремонтів. В освітянській галузі першочергово буде розпочато будівництво сучасного бомбосховища, яке планується ввести  в експлуатацію до початку нового навчального року.

Було розглянуте питання про проведення реконструкції ОСВ-2 та необхідність добудови станції 3-го підйому. Роботи щодо введення в експлуатацію резервуара питної води, ємністю на 1000 м3, вже завершуються. Наразі  проводяться дослідження щодо дотримання гігієнічних вимог стосовно якості води централізованого водопостачання.

Міський голова акцентував, що абсолютно усі роботи на підприємстві повинні бути завершені під ключ, а потім   продовжуємо  роботи на інших водоводах. Вкладання коштів повинно бути прозорим  та обґрунтованим.

Учасники наради заслухали питання про підготовку до проведення конкурсу по наданню послуг з перевезення пасажирів в Первомайській міській територіальній громаді. Доповідач зазначила, що були проаналізовані усі звернення громадян щодо порушень графіків маршрутних перевезень, порушень законодавства із пільгових перевезень, ненадання проїзних квитків та інші порушення. За наслідками  моніторингу проведено нараду із перевізниками щодо цього питання. У зв’язку із тим, що на території громади відсутня здорова конкуренція з конкурсного відбору претендентів на маршрутні перевезення, зростає кількість скарг громадян з  питання пасажирських перевезень.

Очільник громади рекомендував запрошувати до участі в конкурсі перевізників з інших міст, з метою задоволення потреб мешканців  нашої громади.

Традиційно було розглянуто питання медичного напрямку та заслухано головних лікарів комунальних медичних закладів громади. Основне питання сьогодення - це зменшення захворювання на гострі респіраторні хвороби, але збільшується ріст захворювання на COVID-19, як і по Україні в цілому. Продовжується вакцинальна кампанія і  для цього є  достатня кількість протиковідної вакцини. Голова звернув  увагу  присутніх щодо завершення реалізації  всіх проєктів по ремонту закладів охорони здоров’я на території  громади.

Олег Михайлович подякував комунальникам, за щоденну копітку працю щодо очищення території міської громади від сміття, ремонти  дорожного покриття, облаштовування внутрішньоквартальних проїздів, озеленення  тощо. Наостанок міським  головою надано ряд постановчих завдань та чіткі дедлайни для їх виконання.