14 грудня 2022 року в Первомайській громаді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2022 року в Первомайській громаді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2022 року в Первомайській громаді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Дата визначена не випадково, адже саме 14 грудня 1986 року було офіційно завершено будівництво саркофага над зруйнованим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

        Цього дня в місті пройшов ряд пам’ятних заходів. Так, в Свято-Варварівській церкві, відбулась поминальна служба по вшануванню пам’яті загиблих та померлих ліквідаторів на Чорнобильській АЕС.

 По закінченню поминальної служби Первомайський міський голова Олег Демченко, заступники міського голови Дмитро Малішевський та Володимир Рябченко, працівники виконавчих органів міської ради, учасники ліквідації аварії поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

Слова вдячності пролунали до всіх чорнобильців, які в умовах надзвичайної небезпеки, ціною власного здоров'я і життя виконували свій обов'язок, захищаючи життя співвітчизників. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять загиблих та померлих ліквідаторів й наших захисників, що поклали своє життя, захищаючи нас від російської навали.

        Також, делегація посадовців на чолі з міським головою поклала квіти до розташованих в сквері пам’ятників воїнам інтернаціоналістам та міліціонерам, що загинули під час виконання службових обов’язків.