14 лютого 2023 року міський голова Олег Демченко провів   апаратну   нараду із актуальних питань життєдіяльності громади.

14 лютого 2023 року міський голова Олег Демченко провів   апаратну   нараду із актуальних питань життєдіяльності громади.

14 лютого 2023 року міський голова Олег Демченко провів   апаратну   нараду із актуальних питань життєдіяльності громади.

Учасники наради заслухали начальника управління житлово-комунального господарства міської ради  Олександра Лисого з питання поводження з безпритульними тваринами на території Первомайської міської  громади. 

З метою врегулювання відносин, між Первомайською міською радою та громадянами, установами та організаціями  у сфері поводження з домашніми тваринами  прийнято «Правила  утримання домашніх тварин на території Первомайської міської територіальної  громади» та «Програму контролю  за утриманням домашніх тварин   на території Первомайської міської територіальної  громади». Також підписано договір із Первомайською районною державною лікарнею ветеринарної медицини, щодо стерилізації тварин.

Доповідач також зазначив, що з метою забезпечення ретельного контролю за чисельністю безпритульних тварин, робочою групою  проведено подвірний обхід домоволодінь для реєстрації собак та  їх власників. Подвірний обхід вже пройшов по вулицях Ф. Медвєдєва, Будівельній, Одеській, Волентерській.  Під час  обходу було складено акт на власника собак, які   відпускаються  для вигулу на вулицю та кусають перехожих. Такі заходи надалі будуть продовжуватися.

До управління ЖКГ  вже направлено  до десятка звернень про безпритульні зграї собак в мікрорайонах «Фрегат», вулиць Гвардійської та Коротченка.

 Учасники наради розглянули  ряд питань медичного спрямування. Головний лікар КП «Первомайський міський центр ПМСД» Тетяна Оболенська  поінформувала про  регламент роботи  чергового кабінету, який  працює  щодня та у вихідні дні  з 08.00 до 16.00. За минулий тиждень  медичну допомогу отримали більше 4 тис. пацієнтів, із яких вже 1,5 тисячі   виписано. У відділеннях реабілітації за  останній тиждень отримали  курс відновного лікування 33  пацієнти. Закладом проводиться робота із внутрішніми переселенцями. Наразі надано  інформаційно - консультативну допомогу  більше, ніж 5 тисячам  переселенців. Підприємством створено запас  лікарських засобів. Рівень захворювання на  гострі респіраторні інфекції  залишається на рівні останніх тижнів. 

Головний лікар КНП   «ПЦРЛ» повідомив, що на лікуванні знаходиться один хворий на COVID-19. Всього проліковано 4994 хворих на COVID-19 за весь період пандемії. Лікарня забезпечена  засобами захисту, необхідними ліками та киснем.

Присутні заслухали головного лікаря КНП «ПЦМБЛ»  Олега Чекрижова.  За минулий тиждень    проведено 43  оперативних втручання, прийнято 14 пологів, а  станом на сьогодні  в стаціонарі лікується 241 пацієнт.

Міський голова тримає на особистому контролі питання ремонту даху  будівлі поліклініки, наразі готується проєкт шатрового даху.

На  нараді були розглянуті й інші питання  та надані постановчі  завдання.  Міський голова акцентував увагу на питаннях наповнення бюджету, на  вирішенні  мобілізаційних завдань  щодо  комплектування  стрілецького  та штурмових батальйонів.