14 жовтня 2022 року в Україні день потрійної звитяги

14 жовтня 2022 року в Україні день потрійної звитяги

14 жовтня 2022 року в Україні день потрійної звитяги, коли українці вшановують всіх, хто в різні часи обороняв та нині боронить суверенітет і територіальну цілісність держави. Адже день захисників і захисниць України – це всенародне свято, яке увібрало в себе історичні традиції українців та поєдналося зі святом Покрови Божої Матері та Днем Українського козацтва.

У цей день міським головою Олегом Демченко, заступниками міського голови Дмитром Малішевським та Володимиром Рябченко, а також депутатами та працівниками міської ради і учасниками добровольчого військового формування у Первомайську молитвою, хвилиною мовчання та квітами віддали шану загиблим за свободу та незалежність, поклавши їх до Погруддя Тараса Шевченка, дошки пам’яті «Герої не вмирають» та до меморіального комплексу героїв «Небесної сотні».

У День захисників і захисниць України у Первомайську пам’ятають і шанують подвиг тих, хто сьогодні боронить Вітчизну та героїв різних епох нашої історії. Війна формує та гартує нас. Своїм героїзмом ми викликаємо повагу і змінюємо світ. Боремося за свободу та незалежність, за утвердження національної гідності. Як заповідав великий Кобзар:

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі

Віримо, що нинішні захисники та захисниці, пам’ятаючи та використовуючи досвід славних козаків, здобудуть Перемогу!

14 жовтня Україна щорічно відзначає День захисників і захисниць України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. У Первомайській міській територіальній громаді, у зв’язку з підвищеним рівнем небезпеки та загрозою повторних ракетних обстрілів усі масові заходи до Дня захисників та захисниць України скасовані.

Масові заходи скасовані, однак у Первомайському виконавчому комітеті вшановують Героїв сучасності та минулого. Так, міським головою Олегом Демченко за сумлінну працю, високий професіоналізм, якісне виконання своїх обов’язків, вагомий особистий внесок у зміцнення української державності, активну громадянську позицію та з нагоди Дня захисників та захисниць України, грамотами і подяками виконавчого комітету Первомайської міської ради, а також цінними подарунками було нагороджено військовослужбовців, правоохоронців та членів добровільного формування.

Окрім цього, військовослужбовці, які зараз знаходяться на передових позиціях захисту суверенності України та безпеки її мешканців, також отримають подяки і цінні подарунки від виконавчого комітету Первомайської міської ради.

В свою чергу, з нагоди Дня захисника та захисниць України міський голова Олег Демченко отримав від військових почесну нагороду. Наказом командувача Повітряних Сил Збройних Сил України Демченка Олега Михайловича нагородили пам’ятним нагрудним знаком “За сприяння повітряним силам ЗС України”.

Закликаємо громаду у цей день вшанувати пам’ять всіх полеглих захисників, що віддали життя у боротьбі за нашу незалежність. Адже українські захисники й захисниці сьогодні уособлюють героїзм та відвагу воїнів багатьох поколінь, воїнів різних країн – усіх, хто протягом століть боронив ідеали свободи, відстоював державність і виборював незалежність.

Вірмо у Збройні сили України та молімося за наших захисників!