15 березня 2024 року міський голова Олег Демченко разом з заступником Володимиром Рябченко перевірив хід виконання ремонтних робіт

15 березня 2024 року міський голова Олег Демченко разом з заступником Володимиром Рябченко перевірив хід виконання ремонтних робіт

15 березня 2024 року міський голова Олег Демченко разом з заступником Володимиром Рябченко перевірив хід виконання ремонтних робіт в приміщенні майбутнього «Простору соціальної адаптації» по вулиці Корабельній, 20. 
Зазначимо, що проект створення такого простору у Первомайську втілюється за фінансової підтримки Уряду Королівства Швеція через Шведське Агентство з міжнародного розвитку (СІДА) в рамках проекту ПРООН «Забезпечення доброго врядування завдяки участі громадськості та підвищенню якості надання послуг і захисту довкілля в Україні». 
З боку влади Первомайська здійснюється всебічна допомога в проведені ремонту та створенні комфортних і безпечних умов перебування людей в цьому приміщені. 
Міський голова поспілкувався з робітниками, дізнався деталі проведенню ремонтних робіт, зонального планування приміщення, його індивідуальні особливості на предмет створення додаткових входів/виходів, монтування пандусів та доступності для людей з обмеженими фізичними можливостями. Адже цей простір стане своєрідним - Veteran Hub для усіх мешканців Первомайської громади.